reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Odradzam

witam! u mnie łapki niedrapki bardzo sie przydają.ewa cały czas sie drapie po buzi.totalna porazka to bodziaki.kupiłam chyba z 15 i zadnego jeszcze nie załozyłam.termometr tez zbedny.rozek to ulubiona rzecz ewuni.uwielbia spac w nim otulona.nie lubi w samej poscieli.super są pajacyki rozpinane na całej długosci. totalna porazka to pieluchy pampers oryginalne.
 
reklama
Ja na pampersy też się wkurzyłam, bo jak mała leży na boczku to obsikuje sobie całe ubranko, kupiłam zachwalane na lipcówkach dady z biedronki, no i są trochę większe od pampersów, ale na razie nic nie napiszę czy są ok, bo mam je od wczoraj.

Dominique musisz ciekawe wyglądać z wkładkami belli w biustonoszu ;D

I przypomniało mi się - jedna rzecz to nie wypał - komoda kapielowa, nie w całości bo przewijak z szufladami jest ok i sie sprawdza, natomiast ta wanienka do dup.. Nie doś że mała to tak wyprofilowana że dziecko można dziecku kręgosłup złamać :mad:
 
My uzywamy Pampersow "1" i jak narazie wszystko jest ok. Mala nie ma odparzen, nie przeciekaja, ale zuzywam ok. 8-10 szt. na dobe, wiec zbankrutowac mozna.

Jezeli chodzi o kosmetyki to na krem Nivea Baby do twarzy dostala uczulenia, wiec niczym narazie buzinki nie smarujemy - mam zamiar kupic Linomag albo Dermosan.

Do kapieli Oilatum emulsje i cialko gladziutenkie i bez odparzen.
 
Ja moge jak narazie łóżęczko z wszelkimi pościelami i rożkami eksmitować bo mała nie moze na nie patrzeć (a takie piękne krówki na pościeli ::)), nie rozpinane w kroku śpiochy -porazka(dostane nie kupione), pampersy sama nie wiem bo jest tak wyczulona na wilgoć ze wystarczy pare kropelek i jest histeria schodzi 12-14 szt/dobe wiec chyba przerzuce sie na tetre o ile zdołam się wyrobić.
musze spóbować herbatki z melisy a nóz widelec będzie spała w nocy ::)
 
Ja mam krem bambino ale w sumie nie smaruje buzki bo wczoraj połozna powiedziała ze niekoniecznie trzeba..co najwyzej na spacerki na pole a ja mam pytanie jakie polecacie kremy do dupki na odparzenia bo ja mam sudocrem ale połozna powiedziała ze on jest zawysuszający jesli dziekcu nic sie nie dzieje wiec musze kupic jakis inny ale jaki???
 
Jaaga jak dla mnie Alantan narazie sprawdza się rewelacyjnie, po wyjściu ze szpitala podleczyłam pupunie małej bo panie od noworodków dość zapóściły jej tyłeczek . Odrazu widac poprawe.
 
Ja polecam na pupę LINOMAG MAŚĆ. Pszczoła miała po pampersach uczulenie na dupce w postaci czerwonych krostek i po linomagu pupka znow sliczna:)
Jesli chodzi o pileuchy to zdecydpwanie najlepiej z dotychczas przez nas stosowanych sprawdziły się biedronkowe Dada 3-5kg i Bella Happy 2-5 kg. PAmpersy wywołały uczulenie, a Huggiesy (używałyśmy w szpitalu) 3 razy przeciekły, a poza tym jakieś takie przykrótkie mi się wydawały.
 
Czesc, podzielę sie swoimi spostrzeżeniami :) u nas sprawdziły sie body-rozpinane z przodu i w kroczku tak samo pajacyki i śpioszki - nawet mąż nie ma problemu z rozbieraniem i przewijaniem rozpinaja sie wszędzie gdzie się da :) oby nie przez główke,kaftaniki -zbędne żadko używamy wole body i spioszki, super były Huggiesy ale drogie i przerzuciłam sie na Pampersy jak narazie mega pack się sprawdza i taniej wychodzi (słyszałam ze dobre są pieluchy Rossmanna). Pościel dopiero wczoraj użyłam bo chłodno było w nocy jak jeszcze okienko otwarte to zimno sie robi już, wcześniej tylko kocyk a w upały to pielucha tetrowa i same body na krótki rękawek. Za przewijak służy nam moje biurko :) pod komputer-sprawdza się bo łóżeczko stoi tam gdzie wcześniej komp :)
Nie przydały się natomiast:wkładki laktacyjne bo nie miałam pokarmu ale to drobiazg oddałam koleżance, nie kupowałam rożka - i nie był potrzebny, oliwka też zbędna dodaję do kąpieli parafinę i nie używamy żadnych kremów tylko czasami sudokrem jak coś się zaczerwieni (żadko)
Kupiłam tez tormentiol.linomag,alantan-używam na swoje łapki bo mam suche-narazie zbędne
Dokupiłam na kolki Gripe Water-chyba jest ok
narazie tyle :) pozdrawiam :laugh:
 
reklama
Ja do dupki malej uzywam Bepanthenu, a co ktoras zmiane pieluszki Sudocremu i tez jest jak narazie gladziutenka :) Czasami poleje tez ja oliwka Nivea Baby. Zero uczulen jak narazie.

Pampersy Newborn "1" tez sie sprawdzaja doskonale.
 
Do góry