reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Odradzam

Mam do was moje drogie pytanko jakie mozecie polecic mi laktatory?? bo ja jeszcze nie mam a chyba musze sie zaopatrzyc i niewiem za bardzio w jaki...pozdrawiam
 
reklama
ja do codziennej pielęgnacji pupki używam linomagu i jak narazie jest oki, po kąpieli natomiast stosujemy oliwkę ziajka
 
JAAGA pisze:
Mam do was moje drogie pytanko jakie mozecie polecic mi laktatory?? bo ja jeszcze nie mam a chyba musze sie zaopatrzyc i niewiem za bardzio w jaki...pozdrawiam

Moim zdaniem swietny jest reczny laktator Avent Isis. Odciaga szybko i bezbolesnie :)
 
;D do pupci sudokrem na zmiane z bphantenem - zadnych zaczerwienien , super pupcia
;DJezeli chodzi o pieluchy , pampersy choc chce wyprobowac te z bedronki - huggysy przecieklaja strasznie przynajmniej na pupci naszej malej -
;D Do smarowania skory oliwa z oliwek - najmniej uczulajaca
;D kompiel tylko w ojlatum
;D laktator tylko elektryczny , ja mam Babyono i sprawdza sie super= z recznym probowalam raz i strasznie sie umordowalam
 
u mnie nie sprawdziły sie te husteczki nawilżające jak mały zrobi kupke to myję wodą i wacikami smaruje ppke kremem posladkowym ziaja (swietna tania polska firma sma nie mam rozstepów po kremie z tej serii ) skóre nawilzam oliwka aa do kapieli mydełko aa i mozna 3 łyzeczki maczki ziemniaczanej dac do wody na suchą skórę .Ogólnie inne kosmetyki kupione dla malego zuzyje sama bo po co tyle chemii a mały miał uczleniana jonsona w szpitalu .na otarcia od rzepu pampersów sudokrem i to wszystko pepek zanim odpadł smarowałam spirytem 75% (2 łyzki spirytu 1 łyzka wody) bo gencjana raz ze brudzi ciuszki dwa ze nie widac czy np cos nie ropieje
 
Hejka juz zakupiłam odciągacz ręczny cannopola i jestem z niego zadowolona....a co do kosmetykow to kupiłam oilatum i jest faktycznie rewelacja po kąpieli juz nie trzeba smarowac oliwką a do pupci to mam jonsona jakąs próbke nawet moze byc..pozdrawiam ;D
 
Mamusie co już chodzą na spacerki jakich kremów do buzi dla maluszków używaja???

jutro sie wybieramy na pierwszy spacer a nie wiem co kupić ::)
 
mada78 pisze:
Mamusie co już chodzą na spacerki jakich kremów do buzi dla maluszków używaja???

jutro sie wybieramy na pierwszy spacer a nie wiem co kupić ::)

??? ??? Mada ,a ja nie smaruję małej bużki..to błąd? Mam wprawdzie krem do buzi Bambino z faktorem nawet i używam..ale nie zawsze! ładnie pachnie..zmian na buzi nie widać..chociaż jak się małej łuszczyła bużka to myślałam że po nim...ale już się nie łuszczy...czyli polecam!Ogólnie jak narazie to moja toleruje wszystko.Nawet okropne chusteczki z Lidla(Cien),używałam też dzidziuś( nie najlepsze ale i nie najgorsze),Bambino-dobre,Pampers-dobre....Sudokrem jest również ok,a Linomag faktycznie najlepszy..ale nie najtańszy...
 
reklama
u nas kompletnie nie przydaja sie wkladki laktacyjne, nie uzywam nawet tych wielorazowych- nie zebym nie miala pokarmu, ale mam go idealna dla malej ilosc i w ogole nie ciekne. Nie sprawdzily mi sie natomiast pampersy newborny1, za to huggiesy- rewelacja. Bardzo fajne sa husteczki wilgotne bella happy. A jesli chodzi o laktatory - milalam okazje uzywac recznego z canpola- dla mnie katastrofa, za duze cyce mam, a avent isis- rewelacja.
 
Do góry