reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Odradzam

Dokladnie Karoo, tanie jest drogie :p Mnie kurw...a bierze z tymi chusteczkami z Bambino - wszystko ok z nimi, poza tym, ze wyciaga sie ich kilka naraz, wiec chcac nie chcac zuzywam je, bo nie bede ich na chama wciskac z powrotem do opakowania.
Tez chce teraz zakupic z Pampersa - jeszcze ich nie probowalysmy :)
W ogole to opakowanie chusteczek starcza mi na ok. tydzien lub mniej :p :p :p
 
reklama
Frutisku mi plantex poleciła połozna i zdziałał cuda, ja w nocy w koncu spie a i malutka spokojniejsza i nie cierpi bidulka.

A co do chusteczek to tez juz wiem ze tanie to drogie :p a opakowanie na tydzień to moje pobożne zyczenie, nivea 5 dni , rossman zaledwie 3!

Pieluch od razu uzywalismy pampersów 2 bo moja kruszynka za duza na 1 ::) teraz sie koncza i nie wiem co zrobic, któras juz uzywała z rossmana bordowych?
 
Kochana, nie uzywalam, ale moja kumpela ma fajny sposob na sprawdzanie pieluch - kupuje male opakowanie tych tanszych i pampersy, pampersy zaklada na noc, a tamte na dzien.
 
a moja kruszyna po planteksie robi zielone kupy więc na razie go odstawiłam.podaje zwykły koper i zwykły rumianek
 
mada78 pisze:
Frutisku mi plantex poleciła połozna i zdziałał cuda, ja w nocy w koncu spie a i malutka spokojniejsza i nie cierpi bidulka.

A co do chusteczek to tez juz wiem ze tanie to drogie :p a opakowanie na tydzień to moje pobożne zyczenie, nivea 5 dni , rossman zaledwie 3!

Pieluch od razu uzywalismy pampersów 2 bo moja kruszynka za duza na 1 ::) teraz sie koncza i nie wiem co zrobic, któras juz uzywała z rossmana bordowych?

Mada..ja stosowałam te bordowe z Rossmana.Rewelacja jesli chodzi o mnie...POLECAM..dlatego też wyżej w poście zadałam pytanie Krakowiankom gdzie w Krakowie są sklepy Rossmana. ::)
 
ja na chusteczki Bambino mam sposób, żeby nie wyciągały się po dwie - chwytam chusteczkę i energicznie wyszarpuję z opakowania - wyciąga się jedna :)
a nawet jak się wyciągną 2 to tę drugą (o ile nie jest potrzebna) to po prostu wkładam do opakowania z powrotem.
ponieważ mały wali sporo kup teraz i do tego zielonych, więc muszę mu pupcię porządnie wycierać i niestety, opakowanie też teraz nie starcza na tydzień :(
cóż na dziecku oszczędzać się nie da zbytnio

Pampersów używałam dość długo 1, bo 2 były za duże i mały zalewał albo zasrywał ubranko
teraz mam 2 - zakupiłam w Makro taniej i zostały mi jeszcze prawie 2 opakowania jumbopacków
jak się skończą to zobaczę jakie są te pieluchy z Rossmana
 
A jaka róznica jest w cenie pampersów i rossmana? i czy te z rossmana tez sa przewiewne czy foliowe?
A wczoraj zrobilismy zapas chusteczek z nivei bo była promocja i wyszły naprawde tanio ;D
 
ja uzywam huggiesów i jestem z nich najbardziej zadowolona. no i wcale nie sa takie drogie.za opakowanie 72 szt. zapłaciłam 29 zł. naprawdę polecam :)
 
reklama
mada78 pisze:
A jaka róznica jest w cenie pampersów i rossmana? i czy te z rossmana tez sa przewiewne czy foliowe?
A wczoraj zrobilismy zapas chusteczek z nivei bo była promocja i wyszły naprawde tanio ;D

Mada ja jeszcze przed porodem kupiła w Rossmanie paczkę bordowych 2,dlatego że Pampersy kupiłam jedynki i że w razie czego mam wybór.Paczka w któej jest 38 szt kosztowała 17,90(18zł).Czyli sztuka to koszt 0,47gr!!! Uważam że bardzo tanio!!!Taniej chyba już żadnych nie kupię...Są przewiewne,nie foliowe! No i miałąm wrażenie że pupka Oliwki lepiej wtedy oddychała....Sciągając Pampersa jest nie odparzona...ale lekko zaczerwieniona,no i strasznie moja Młoda chyba sika..bo po 2-3 godzinach ciężki jak....pełno galarety w nich.Natomiast te z Rossmana(fakt większe byłi i więcej mieściły pewnie.. ;D ) dla mnie idealne.Tyłek super oddychał.Zero zaczerwień...POLECAM!!No i gdzie te Rossmany w Krakowie????
 
Do góry