reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

dzikuska

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2006
Postów
447
Miasto
K-K
pozwolilam sobie zaczac ten watek u nas bo nie mam czasu pewnie jak wiekszosc z nas latac po calym BB; a tak sie wkurzylam na pieluchy ze szkoda gadac; ODRADZAM wszystkim pampersy numer 3; przeciekają mi po bokach !!! dziecko spi mokre !!! w pampersach 1 i 2 nie mialam tego problemu; moze z dziewczynkami nie bedzie takiej jazdy ale tym ktorzy maja chlopcow nie polecam; a i macie jakies ulubione MOKRE znaczy dobrze nawilzone chusteczki do pupy? ja mialam narazie dzidziusia i nivea i nie przypadly mi do gustu;
 
reklama
Ja przetestowałam już dzidziusia, bambino- miły zapach, pampers sensitive i zwykłe pampers, w sumie z wszystkich bylam zadowolona ale chyba najbardziej z tych zielonych pampers ;-) jak dla mnie mialy najładniejszy zapach i były dobrze nasączone, ale myśle ze to kwestia chyba osobistego gustu!
 
my używamy pampers sensitive i są dosć dobrze nasączone,( dzidziuś cleanica kiepskie, suche).

A wkładki jakie używacie? bo ja teraz j&j i są niezłe tylko kłaczki czasem na mnie zostają :) no i wolałabym , żeby były cieńsze
 
ja uzywam pampers sensitive i tych zwyklych (zielonych) i uwazam ze sa bardzo dobre. Sa dobrze nasaczone i dobrze sie nimi wyciera i dzidzius nie ma zadnego uczulenia.
Pozdrawiam
 
Chusteczki do pupci z rossmanna sesitive sa super,a huggies i j&j do bani.
Wkładki Bella do d.... przeciekają,troche lepsze canpol i dla mnie najlepsze j&j.
Pampesry z pampersa byly super,a teraz mam Huggies 3 i ciągle mi przeciekają,może ogólnie trzeba się nauczyć zakładac trójki?
 
Edi myśle, że masz rację co do tego zakładania pieluszek - trzeba wypróbować wszelkie opcje zakładania :tak: . My na razie używamy jeszcze jedyneczek :-) - taka ta moja Oleńka maleńka:-) .
Jak chusteczki dla mnie, to tylko Pampersa (obie wersje). A co do ich nasączenia to zauważyłam kiedyś, że pierwsze chusteczki z paczki były nie za specjalnie wilgotne; więc ja jak kupie czteropak to kładę go do góry nogami i od tej pory nie mam problemu z wilgotnością chusteczek.
J&J dostaliśmy i są do du... - dosłownie. Teraz używa ich Krzyś.
 
Ja używam wkładek Penaten i są super a z chusteczek to Nivea soft mi najlepiej pasują. Ten pomysł z obracaniem jest super - nie pomyślałam o tym a rzeczywiście pierwsze sąsuche a na końcu aż pływają w płynie. Co do pampersów to Natasza jeszcze na 1 a Igor na 2 ale próbowałam i 3 i są fajne ale to dziecko musi mieć ok 5,5 - 6 kg i wtedy to chyba dobrze pasują.
 
ja uzywam chusteczek bambino - maja sliczny zapach i sa dobrze nawilzone. jedyny minus: wychodza po pare sztuk, wiec trzeba sie nauczyc wyciagac.

wkladki: canpol drapia i sa za male, bella przeciekaja. chyba najlepsze sa j&j i penaten
 
eh moj maly juz dawno przekroczyl 5,5 kilo :D a pampersy numer 2 obcieraly go po bokach.. odparzen nie mial a obtarcia tak wiec przeszlam na trojki; hmm macie sposob zeby nie przeciekaly :> teraz sobie kupie chusteczki z pampersa jesli polecacie a pieluchy hmm nie mam pojecia...
 
reklama
Ja nadal używam pampersów 2, ale juz próbowałam 3 i nic mi nie przeciakało (tzn. nie mi, ale chłopakom ;) )chusteczki wypróbowałam już pampers, dzidziuś sensitive, dzidziuś normalne, bombini (czy coś takiego-niestestowane na zwierzętach), mam jeszcze paczkę bambino (jeszcze nie próbowałam)...generalnie chcę wypróbować wszystkie i wtedy zdecydować...choć szczerze za paczkę pampersów mozna kupic dwie dzidziusia u mnie w hurtowni...dzidziuś zwykły jak dla mnie super i pamperswkładki natomiast najlepsze avent, J&J faktycznie pozostawiały kłaczki :)
 
Do góry