reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

polecam Pampersy Bambino Baby love

Czytalam ze te pieluszki sa z wierzchu ceratowe, dziewczyny zmienilo sie to ulepszeniu?

jakby były ceratowe to bym nie kupiła. a sa naprawdę fajne. miło mnie zaskoczyły. jednak przy dwójce małych dzieci szukam oszczędności szczególnie w pampersach, bo tak czy tak trafiają do kosza. Bambino i mnie sprawdzają się super. dzieci nie mają żadnych skórnych problemów a i rzepy są mocne bo wielokrotnie je zakładam i zdejmuję przy nauce nocnikowania i jest ok.
 
reklama
ale czy sprawdzają się w nocy,kiedy dziecko siusia sporo,kiedyś miałam przygodę ,że pieluchy nie tylko przesiąkały,ale aż się wysypał z nich cały wkład.
 
ale czy sprawdzają się w nocy,kiedy dziecko siusia sporo,kiedyś miałam przygodę ,że pieluchy nie tylko przesiąkały,ale aż się wysypał z nich cały wkład.

To chyba zależy już od dziecka i jego "możliwości". My na chłonność nie narzekamy ale w sumie to żadne pieluszki nam nie przepuszczały. Jak nie jesteś pewna to kup sobie 2pac tych bambino na próbę, takie małe opakowania dostępne są w Żabce więc warto spróbować.
 
ankara sprawdzają się , ulepszyli je wystarczające że zdają egzamin w zupełności:tak: a tak jak dziewczyny piszą, sprawdź na 2 packu, bo wiadomo każde dziecko jest inne

a tak przy okazji, czy ktoś używa chusteczek nawilżanych tej firmy???
 
nie stosowałam jeszcze tych pieluszek o których tutaj mowa.. ale zaciekawiło mnie, ze małe paczki mają w sprzedaży.. coś nowego dla mnie:)
więc co do tych małych opakowań bambino. to gdzie bym je dostała ?
w każdym sklepie czy tylko w wybranych?
Bo szczerze? jeszcze się z nimi nigdzie nie spotkałam :)
 
Zajrzyj do żabki tam powinnaś je dostać. U mnie nie ma z tym problemu. ostatnio jadąc do znajomych ratowałam się nimi bo zapomniałam wziąć z domu.
 
reklama
Do góry