reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy - odradzamy akcesoria dla Naszych Maleństw

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
19 835
Miasto
Częstochowa
Pomyślałam, że w tej chwili, kiedy każda z nas kupuje mnóstwo rzeczy dla swoich Bejbików, przydałby się temat, w którym mogłybyśmy polecać przedmioty/akcesoria/kosmetyki, lub odradzać, jeśli na czymś się zawiodłyśmy.

Czasem w tematach dodajecie linki do zakupionych rzeczy, które giną w nawale postów, a za jakiś czas inna z nas może potrzebować opinii na temat jakiegoś produktu i wtedy może zajrzeć tutaj :)

Ze swojej strony z całego serca polecam pościel Pościel flanela dziecięca 2 ele 120x90 PORANEK (1591158176) - Aukcje internetowe Allegro
Milutka, mięciutka i tania :)

A jeśli któraś z Was ma godny polecenia krem z filtrem dla Maluszka, to chętnie poczytam opinie :)
 
reklama
Ja polecam kremik na spacery Perfecta Dax cosmetics, taki różowy:) szybko sie wchlania i daje maluszkowi super ochrone:) Polecam
 
Ewcia, jechałam na nich od urodzenia Tośki i od ponad miesiąca są nie do przyjęcia. Podwoili grubość wkładu, przez co są grube i sztywne strasznie, a wcale nie bardziej chłonne - wręcz przeciwnie, od kiedy je zmienili, przemakają jak cholera! - i Tośka chodzi jak kaczka w nich. Teraz jesteśmy na Pampers Sleep&Play, bo są bardzo cieniutkie i chłonne.
 
Klaudia a skąd to wiesz, że Dady robi Pampers przeciez na opakowaniu nie jest napisane, ze robi je Pampers
 
reklama
Do góry