reklama

Polecamy - odradzamy akcesoria dla Naszych Maleństw

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2011' rozpoczęty przez Nulini, 30 Kwiecień 2011.

1. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Pomyślałam, że w tej chwili, kiedy każda z nas kupuje mnóstwo rzeczy dla swoich Bejbików, przydałby się temat, w którym mogłybyśmy polecać przedmioty/akcesoria/kosmetyki, lub odradzać, jeśli na czymś się zawiodłyśmy.

Czasem w tematach dodajecie linki do zakupionych rzeczy, które giną w nawale postów, a za jakiś czas inna z nas może potrzebować opinii na temat jakiegoś produktu i wtedy może zajrzeć tutaj :)

Ze swojej strony z całego serca polecam pościel Pościel flanela dziecięca 2 ele 120x90 PORANEK (1591158176) - Aukcje internetowe Allegro
    Milutka, mięciutka i tania :)

A jeśli któraś z Was ma godny polecenia krem z filtrem dla Maluszka, to chętnie poczytam opinie :)

2. klaudia_mama

klaudia_mama Fanka BB :)

ja używam kosmetyków z nivea i póki co bardzo jestem zadowolona, z Jonsona już dużo mniej

3. reklama
  4. madzialena647

madzialena647 Fanka BB :)

Ja polecam kremik na spacery Perfecta Dax cosmetics, taki różowy:) szybko sie wchlania i daje maluszkowi super ochrone:) Polecam

5. klaudia_mama

odradzam pieluszki fitti z biedronki, buuu

6. Ewcia_822

Ewcia_822 Gość

Ja bardzo polecam pieluszki Babydreams z Rossmana. Rewelka. Jedziemy na nich już z pół roku :)

7. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Ewcia, jechałam na nich od urodzenia Tośki i od ponad miesiąca są nie do przyjęcia. Podwoili grubość wkładu, przez co są grube i sztywne strasznie, a wcale nie bardziej chłonne - wręcz przeciwnie, od kiedy je zmienili, przemakają jak cholera! - i Tośka chodzi jak kaczka w nich. Teraz jesteśmy na Pampers Sleep&Play, bo są bardzo cieniutkie i chłonne.

8. klaudia_mama

my jedziemy na DADA no bo przecież DADA robi firma pampers dla Biedronki ;-)

9. zielona2909

zielona2909 06.2009/01.2011

Klaudia a skąd to wiesz, że Dady robi Pampers przeciez na opakowaniu nie jest napisane, ze robi je Pampers

10. reklama
  11. ariska

ariska Fanka BB :)

my też dady od początku prawie i narazie są ok i jedziemy już na 5 ;)

12. aniwar

aniwar Mamusia Bartusia:*

A ile kosztuja te Dada i ile jest ich w paczce??
    My lecimy na pampersach od samego poczatku.

Poleć forum