reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy - odradzamy akcesoria dla Naszych Maleństw

reklama
Batonik Pampersy Care to drogi interes a i tak laduje w koszu. ja nie przepłacam i na zmiane stosuje Babydremy i Dady.

Dady kosztuja chyba teraz 27,99 albo 28,99 (nie pamietam) i jest ich 54szt. rozmiar 4
 
no niby tak, ale testowaliśmy już kilka i tylko z nich na prawdę jestem zadowolona, ja stosuję na zminę z zielonymi pampersami, choć przyznam, że dady nie używałam jeszcze :)
 
Ja robię zakupy głównie w biedronie
i tam są te DADA :-)
ja jestem zadowolona, na kilka rodzajów testowanych pieluszek DADA wyszły najlepiej
od koleżanki wiem że pampers je robi;-)
a nawet jeśli się pomyliła , to dla mnie to i tak znaczenia nie ma , bo ja je kupuję od kiedy misiu miał 4 tygodnie i jedziemy na nich do teraz
na razie 4 mamy bo michał wąski w pupie :-)
 
My też już ponad pół roku jedziemy na Dada bo Huggisy przeciekały a pampersy drogie. Pampersy zakładam tylko na noc, z przyzwyczajenia żeby małemu było wygodniej.
 
nam też huggiesy przeciekały i to fest, a powiem Wam że dada mamy na noc i jest ok:-)
nie przemakają

a co do tego że DADA robi pampers to znowu się natknęłam gdzieś...
ale dla mnie to i tak nic nie znaczy ;-)
 
My teæ caøy czas jedziemy na pampersach. Czasami kupuje tez te z Rossmana, ale ostatnio jak kupiøam to strasznie Gabrysia miaøa pupke odparzona mimo æe zmienialam czesciej niz pampersy i chyba wiecej ich nie kupie. A pampersow zawsze staram sie zrobic zapas jak trafie na jakas promocje i jakos dajemy rade, np. ostatnio kupilismy podwujna pake 132 szt. za 79 zl, wiéc mysle ze nie jest zle.
 
reklama
Do góry