reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy - odradzamy akcesoria dla Naszych Maleństw

Zdecydowanie dady to super pampersy z tych tanszych. My orginalnych pampersow (tych zielonych) uzywamy na spacer i na noc, dady w ciagu dnia. I zauwazylam ze jedna paczka dad i jedna paczka pampersow idzie nam w miesiac! Chusteczek DADA tez uzywamy i uwazam ze sa rewelacyjne. A kosmetykow Hippa uzywam.
 
reklama
Ja używam pampersów active baby(zielone) od urodzenia. Jakiś miesiąc temu kupiłam dada, bo mnie kuzynka namówiła, bo mówi że super. I rzeczywiście są super nie przeciekają i są chudsze od pampersów, tylko, że mój Norbert ma chyba uczulenie, w każdym razie po 3 dniach używania Dada, strasznie mu odparzyło pupę i pampersy wróciły do łaski. Tyle, że ja dużo pampersów nie zużywam, 3-4 na dobę, bo częściowo robi już do nocnika, a on ma tak, że sika dużo a rzadko :) Po nocy rano jak go sadzam na nocnik to często pampers jest suchy.
 
U mnie tez tak bylo ze jak dluzej nie uzywalam dad to pupa sie odparzala, ale po pewnym czasie przechodzilo. Ja uwazam ze najlepsze sa pampersy, ale dady sa na drugim miejscu i ta cena :)
 
My obecnie używamy Pampers sleep&play -są tańsze od zielonych a odkąd Tycjan nie pije mleka w nocy to nie przesikuje ich. Wcześniej jak pił w nocy mleko to nie dawały rady żadne pampersy, wszystkiego próbowałam...
 
ja polecam kubki niekapki nuk z serii NUK EASY LEARNING 1-2-3 my mamy kubeczek 1 od 6 m-cy. Kubeczek ma miekki silikonowy dziubek, fajne silikonowe uchwytyi duzym plusem jest to, ze mozna poszczegolne elementy laczyc z innymi z kubkami z tej serii. Kubeczek 2 ma twardy ustnik a kubek 3 oprocz twardego ustnika specjalna obrecz. Ja wlasnie w najblizszym czasie mam zamiar zaopatrzyc sie w kubeczek 3. Akcesoria dla niemowląt marki NUK / Produkty, Nowości, NUK EASY LEARNING 1-2-3
Polecam bo antoska super z niego pije, rzuca nim i kubek dalej sie trzyma, niestety przegryzla smoka ale dalej z niego mozna pic. dopoki byl caly ciezko bylo zniego wylac teraz ma frajde z wylewania picia :). Do tego powoli uczymy sie pic z kubka
ze słomką NUK Flexi Cup. Mial byc dla Miski ale niezbyt jej podszedl ale albo wymienimy zakretke na bidon albo toska bedzie miala bo juz powoli sie do niego przymierza teraz najbardziej raduje ja odglos jaki wydaje rurka gdy sie przez nia pije :). Ogolnie polecam fajne wzory, trwale no i kolorystyka dopasowana do dziewczyn i chlopcow. Zreszta Toska ma słabosć do produktów NUk :) Akcesoria dla niemowląt marki NUK / Produkty, Kategorie produktów, Czas karmienia
 
reklama
My długo poszukiwaliśmy idealnego kubeczka czyli takiego, który Kamil by w ogóle zaakceptował skoczyliśmy na kubeczku lovi Kubek lovi 360 / Kubki niekapki - Smerfusie.pl Kamil pije z niego od 8 miesiąca i mogę powiedzieć z czystym sercem że była to najlepsza decyzja. Mały od razu go zaakceptował i dzięki niemu szybko nauczył się pić ze szklaneczki. Teraz to ja powoli zapominam co to kubki niekapki bo Kamil używa już prawie wyłącznie normalnych kubków.
 
Do góry