reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

tak czytam o rożkach/kocykach itp. no i ja na początek chyba nie kupię rożka, tylko pożyczę od znajomej, która zresztą sama mówiła, że oni mają 2 rożki nieużywane. Więc jak się sprawdzi to wtedy kupię, jak nie to nie ;-)

a wózek-rower, super sprawa! ale ile kosztuje :szok:
 
reklama
Ja rożek dostałam od koleżanki właśnie używany więc już nie kupuję.

A swoją drogą ten wątek to więcej dylematów może przysporzyć, niż przed czytaniem:-p Bo przecież każde dziecko i każda mama są inni. I nie ma co się denerwować na zdanie inne niż nasze.
 
To ja Wam pokażę jak moja mała była zawijana w kocyk i w tym kokonie było jej najlepiej - momentalnie się uspokajała i zasypiała ;)
 

Załączniki

  • kokonik.jpg
    kokonik.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 99
Tasia- ja czytam wszystko:-D, warto poznać za i przeciw, ale faktycznie niektóre dziewczyny bardzo sobie biorą odmienne opinie do serca:sorry2:

Pianka - kokon, to bardzo adekwatne określenie:-D
 
Dzieki dziewczyny za opinie. W takim razie rożka jeszcze przemyślę i na kołderkę do wózka się chyba nie zdecyduję. Natomiast chyba zdecyduje się na tą długą poduchę do karmienia i stosowania w trakcie ciąży bo wydaje się być rzeczywiście wielofunkcyjna- chociaż nie najtańsza;/
Obecnie zakupiłam książkę ' Język niemowląt' Tracy Hogg tez jest polecana dla młodych mam. Na razie mogę powiedzieć, że dobrze mi się czyta i ma ciekawe wskazówki dla początkujących.
Polecacie jakieś inne książki przed porodem?
 
Smile -OMG wiem ze jeszcze w nie których szpitalach opatulaja tak noworodki ale dzieki Bogu u nas tak nie bylo:p

Phelania? a to źle ze tak owijały? dlaczego?

ja mysle nad otulaczkiem tez ale moze własnie kocyk do owijania bedzie właściwszy...a polecacie otulaczki? i jakie?

Dzieki dziewczyny za opinie. W takim razie rożka jeszcze przemyślę i na kołderkę do wózka się chyba nie zdecyduję. Natomiast chyba zdecyduje się na tą długą poduchę do karmienia i stosowania w trakcie ciąży bo wydaje się być rzeczywiście wielofunkcyjna- chociaż nie najtańsza;/
Obecnie zakupiłam książkę ' Język niemowląt' Tracy Hogg tez jest polecana dla młodych mam. Na razie mogę powiedzieć, że dobrze mi się czyta i ma ciekawe wskazówki dla początkujących.
Polecacie jakieś inne książki przed porodem?

no poducha tez mi si efajna wydaje, ale nie kupuje tylko dlatego ze mało miejsca mam na przechowywanie:-D

z książek to polecam dużo o karmieniu - bo to trudna sztuka bardzo.

A jeśli rożek to ja miałam taki ładniusi z falbankami - i mnie te falbanki tylko wkurzały, bo przeszkadzały przy karmieniu i majtały się po buzi dziecka...


Z kosmetyków narazie kupiłam Oilan(teraz w SuperPharm jest 500ml za 28 zł) i mam olej migdałowy taki czysty zamiast oliwki taki - Olej ze słodkich migdałów 50ml - Kosmetyki naturalne, pielęgnacja ciała - Mydlarnia u Franciszka

Ale tez słyszałam ze Hippy dobre są no i jak pachną...mniam:-p
 
Malbertka a gdzie kupilas ten olej ze slodkich migdałów? ja własnie poluje na coś takiego... bo podobno jest idealny na rozstępy i ogolnie nawilżenie skóry - a ja mam ją bardzo suchą...

ja mam póki co oliwkę z hipp wlasnie z olejkiem migdałowym ale nie ukrywam że taki olej bym sobie kupila:)))
 
reklama
malbretka- nie mowie ze zle:) tylko nie wyobrazam sobie tak opatulic noworodka;) ja rozumiem ze ono czuje bezpieczniejsze itd bo to tak samo funkcjonuje jak w brzuszku:)ale dla mnie to wyglada jakby dziecko chcialo z tego uciec...i w takim z cisku z ledwoscia sie rusza;)
 
Do góry