reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

ja mam znowu mały dylemat ;-)
Leosiowi wychodzi kolejny ząbek i ma fale gorączki, jest ciepły i rozdrażniony
w takim momencie nie pozwoli sobie zmierzyć temperaturki
no i zastanawiam się na zakupem termometru bezdotykowego
no i na allegro jest taki
TERMOMETR BEZDOTYKOWY TECH-MED TM-50 PRO-APTEKA (3637750486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i taki
Termometr bezdotykowy do czoła i ucha 4w1 050200 (3637012935) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i się zastanawiam, czy wydać na ten droższy czy ten tani wystarczy
jak myślicie?
 
reklama
Karenka:ja osobiście jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzidzi to zawsze wybieram to co droższe :szok: Tak mam w głowie jakoś zakodowane, że jak droższe, to lepsze. A tak z własnego doświadczenia to w szpitalu była ze mną dziewczyna, której dziecko miało wysoką gorączkę. Tylko, że jak mierzyła temperaturę, to raz jej wychodziło 39 a raz 37. I dopiero jak wysłała męża do apteki po lepszy termometr to wiedziała na czym stoi. Na nieszczęście temperatura była wyższa i lecieli do lekarza. Ale sama mówiła, że niepotrzebny stres przeszła. Ja sama mam termometr za ponad 100 zł i sobie chwalę.
 
Ja mam termometr z lidla i nie wiem czy jest dobry jak mierze małej temperaturę to mierzę sobie również i sprawdzam termometrem rtęciowym u siebie czy się zgadza i raczej się zgadza
 
Jaki inhalator i termometr wybrać dla dziecka [WIDEO] - 1 listopada 2013 nie wiem czy to w czymś pomoże ale może..? mnie się spodobały mi sie inhalatory ultradźwiękowe

na pewno ten termometr w smoczku to tragedia...nie taki kształt do tego aż 5 minut dziecko musi go ssać.
my mamy jakaś chińszczyznę i trafiło sie nam bo pomiary generalnie pokrywają się prawie zawsze z rtęciowym.

a ja chciałam zapytać. Kupowała któraś taki kombinezonik ?? PROMOCJA4pory rokuKOMBINEZON POLAR ŁAPKI STÓPKI 80 (3677492497) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
felidae ja miałam takie dwa przy Gosi... odradzam - kompletnie nie trzymały rozmiarówki. i zdecydowanie za krótkie na nogi.
ten pierwszy dla noworodka był nawet ok, ale drugi o 2 rozmiary większy miał tylko dłuższe rękawki, a reszta taka sama i długość nogawek i wysokość kroczku... bez sensu
no chyba, że ja trafiłam na jakąś felerną partię:baffled:
 
felidae jak chcesz coś na teraz, to polecam ten kombinezonik - tylko 10zł droższy.

KOMBINEZON - Sklep internetowy Coccodrillo

pewnie ostatnia sztuka, i akurat r.74. Sklep jest ok, już kupowałam u nich przez neta i reklamacje i zwroty tez bardzo w porządku.

Ja mam 74 jest dobry na teraz ( z podwiniętymi rękawkami jak na zdjęciu) i jeszcze trochę miejsca na długość, a dziecko wyglada przecudnie:tak:
jest z takiego miękkiego weluru(pluszu), wewnątrz lekka ocieplina i podszewka z bawełny. Bardzo wygodny w zakładaniu i dużo miejsca na brodę:-D


edit: Myslę, że Bartkowi ten kombinezon posłuży do wiosny, jakby była ciepła zima... bo u nas we Wroclawiu to zawsze śniegu jak na lekarstwo... sama wiesz...
 
Ostatnia edycja:
reklama
o właśnie tata wrócił ze spaceru, świeża fotka:)

P1140086.jpg
 

Załączniki

  • P1140086.jpg
    P1140086.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 49
Do góry