reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

reklama
świetny kombinezon :) dziewczyny ja zakupiłam te buciki z H&M te czerwone i niestety Maja je również ściąga macie jakiś patent żeby dziecko miało buty na nogach bo mi ręce opadają uparła się i nie będzie nosić butów
 
Anezram rozumiem, że chodzi o przypadki noszenia kurtki, kiedy zimno?
Bo tak na co dzień najlepsze (najpraktyczniejsze) są kombinezony ze stópkami. A jak do kurtki nie chce butków, to może założyć dodatkowe grube skarpetki?

Ja kupiłam Bartkowi butki z owczej skóry (upolowałam w Tk Maxx) bardzo się z nich cieszyłam bo mięciutkie i cieplutkie, a ostatnio jak przymierzyłam, to mały zrobił fajt i już nie było bucika:baffled: Nie wiem jak ja tego nie zauważyłam na początku, że tak lekko spadają... już nie da rady oddać, 50zł poszło w błoto:crazy:
 
dominiczka Bartek ma jakieś 8 kg i jest długi - to raczej duży chłopczyk, bo my z M wysocy.
a Coccodrillo ma dużą rozmiarówkę kombinezonów. Jak Ci się podoba, to prawie na pewno będzie dobry. Dla Gosi na 1,5 roku miałam od nich r. 80.


Kombinezon od ramionka do piętki ma 64 cm. Ale jest jeszcze to zagięcie na stópkę.
Bartka nie zmierzę, bo w końcu śpi;-)
 
Nef - pamietasz buty, którymi sie chwaliłam. z H&M - to samo, spadają... Łaziliśmy po cmentarzu 1 listopada i musialam co chwilę sprawdzać, czu buty na swoim miejscu... Nie polecam zapisania na rzep na piętce...
 
reklama
Mój sposób na butki... ubieram je na stopy, a potem dopiero kombinezon ze stópkami. Nawet jak w środku spadną to daleko nie polecą:-D ale jak sprawdzałam po przyjściu to się trzymały, a mam takie zwykłe paputki od zimowego kombinezonu:-D
A tak na serio, to co mi przychodzi do głowy to są tak zwane bezpieczne agrafki :-D Ja kupiłam na all, ale w jakimś sklepie dziecięcym obiły mi się o oczy. Wystarczy przypiąć bucik do kombinezonu lub rajstopek pod spodem i powinno trzymać, a z pewnością się nie rozepnie:tak:.
 
Do góry