reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

ja tez czasem przetrę rączki chusteczkami po jedzeniu szczególnie. a tak to najzwyczajniej w świecie myje rączki w zlewie, jak sa uświnione np. chrupkami ;-)
mate antypoślizgową kupiłam w ikei, chyba coś koło 10-15zł kosztowała, ale czeka jeszcze jak przeniesiemy Kubę do dużej wanny, bo póki co jeszcze kąpie się w małej wanience wsadzonej w dużą wanne ;-)
 
reklama
anila my mamy taki, hm.. i sama nie wiem, tzn. jak jest powyżej 38 stopni to pokazuje, ale czasem to można świrka dostać jak strzelasz, a tam 37,5 bo np. dziecko się zdenerwowało, a za chwile patrzysz 36,6 wiec sama nie wiem, chociaz my mamy i uzywamy, no i jak raz mial od zebow goraczke 38,3-38,5 to pokazywało zblizone temperatury.
 
my mamy taka chińszczyznę, jest pod nazwami rożnych firm ( dostawców?) nam się trafiło i mierzy nawet w miarę. Jak on pokazuje 38 to potem sprawdzam rtęciowym.
TERMOMETR BEZDOTYKOWY AQUA THERM UCHO I CZOŁO 1SEK (3691753483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nasz jest "markowany" na EUROTECH ha ha ha ha

pscółka ja bym antybakteryjnymi tak nie myła, zmyjesz całą barierę, a zaraz będzie raczkował i ciągle będzie coś podnosił coś z podłogi itp lepiej faktycznie woda z mydłem...:-)
 
Ostatnia edycja:
Chciałam Wam polecić fajne śliniaczki z rękawkami, wcześniej przy Gosi przetestowałam różne, ale te są najfajniejsze
BOBAS Fartuszek Śliniak z rękawkami z ceratką rzep (3790406599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Śliniak z frotki, od spodu ceratka, oprócz rękawków. A rękawki zakończone gumką, więc fajnie chronią rękawy bluzy, a jednocześnie dopasowują się do długości rączki.

A druga rzecz - wanienka turystyczna:
Dmuchana wanienka turystyczna 79x51 Bestway 51113 (3743790724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Kupiłam w Realu za 15 zł, w końcu jakaś alternatywa dla skandalicznie drogich flexi bath itp. wynalazków. Na razie sprawdzamy na sucho, wchodzą oboje:-D ewentualnie służy za domek ślimaka, bo można sie nią nakryć:-D albo miejsce, gdzie się zbiera zabawki wieczorem... normalnie wanienka wielofunkcyjna:tak:


a kto jeszcze nie ma - puzzle piankowe - duże 60x60, ładny jasnozielony kolor, nie śmierdzą, super izolują od zimnej podłogi i w przeciwieństwie do tych zwykłych, nie można ich rozszczepić na milion kawałków. My mamy 2 opakowania - 12 szt. bardzo pokaźna powierzchnia do ślizgania się na brzuszku.
MATA PUZZLE PIANKOWE ZIELONE DUŻE (3777116599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Nef - kupiłam te śliniaczki jakiś czas temu w świecie dziecka, ale jak Szymek jest ubrany w bluzę to już ledwo się zapinają. A napotkałaś takie tylko w większym rozmiarze?
 
reklama
pscółka serio? to kawał chłopa z Szymka:-D
niestety, nie widziałam większych (tzn. w tym fasonie). Bartek na co dzień chodzi w 2 body, pod spodem typowo bieliźniane, a na wierzchu jakieś kolorowe, ale ogólne blisko ciała, więc może dlatego mieści mi się bez problemu. Bo jakoś mi się kojarzy, że nasze chłopaki podobnie wagowo... ale może się coś pozmieniało, bo Bartek śpioch a Szymek nocy marek- podjadacz
 
Do góry