reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

reklama
wiem na pewno że będę próbować, najwyżej będę dopytywać doswiadczone chustomamy, innego wyjścia nie mam
 
teorie niby znam, ale co innego zawiązać 3miesieczne dziecko a co innego 3 tyg no ale jak piszesz że też bazowałaś tylko na necie to myślę ze też dam rade:-D
 
zonqa a powiedz mi nosiłaś Filipa do 3 miesiaca prostopadle, czy tak leżąco bardziej? bo też słyszałam, że jak dziecko głowy nie trzyma to powinno ciągle na leżąco być, w chustach też
 
ja nosiłam normalnie w pozycji ja to nazywałam na żabkę ale to wyglądało dokładnie tak kieszonka.jpga w podwójnym x tak 2X.jpg tylko bardziej się wtedy naciągą te X na dziecko.


Na leżąco czy pół leżąco go nie nosiłam
 
ja nosiłam normalnie w pozycji ja to nazywałam na żabkę ale to wyglądało dokładnie tak Zobacz załącznik 531504a w podwójnym x tak Zobacz załącznik 531505 tylko bardziej się wtedy naciągą te X na dziecko.


Na leżąco czy pół leżąco go nie nosiłam


ja tez tak w pionie nosiłam juz 2 tyg. córke. Mam nadzieje ze krzywdy jej tym nie zrobiłam, wygladała błogo:-p

Tylko tez od chusty to cycuszy czasami bolą jak sie karmi, tzn. ja jak rozwiązywałam po spacerku to czułam wielką ulgę uuufff heheheh

A przy wiązaniu jak druga osoba pomoze to sie uda po próbach. Ja tez najpierw na jakims miśku próbowałam.
 
reklama
Do góry