reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

Ja też nosiłam i mąż. Kupiliśmy chustę tkaną jakoś jak miał 3 m-ce. Nauczyłam się tylko jednego wiązania, teraz bym chciała trochę się podszkolić.
 
reklama
Nie wiem czy juz poruszalyscie temat (nie przypominam sobie)...

Jakie kupujecie staniki do karmienia?
W szczegolnosci pytanie kieruje do mam ktore juz rodzily, karmily- moze mozecie polecic.

Ja wczesniej mialam takie firmy "Alles" ale teraz bym wolala cos innego. Bedzie wiosna, lato i zalezy mi na tym by fajnie sie ubrac a wystajacy spod bluzki stanik nie wyglada zbyt fajnie :-p.
Poza tym nie chce tez jakiegos badziewia bo moje piersi juz dosc przeszly i chcialabym by jak najmniej odczuly ten okres laktacji...
Chyba ze na poczatek kupic jakiegos zwyklaka bo wtedy wiadomo ze rozmiar sie zmienia, a jak juz sie ustabilizuje wszystko to kupic cos lepszego? Sama nie wiem...

W kazdym razie, piszcie co kupujecie bo tyle tego do wyboru ze kompletnie nie wiem co kupic.

Hej, ja kupilam taki zwykły najzwyklejszy stanik jaki znalazłam w necie. Po pierwsze nie wiem jak będzie z rozmiarem a po drugie te staniki do karmienia jakoś mnie nie przekonują i co prawda nie mam doświadczenia ale podejrzewam, że nie są aż takie konieczne przez cały okres karmienia. Jak mi się ustabilizuje rozmiar biustu to kupie po prostu jakiś ładny stanik zapinany z przodu i wydaje mi się, że świetnie powinien się sprawdzić przy karmieniu małej.
 
daruma to też jest jakieś rozwiązanie, ale biust jest większy i cięższy niż normalnie, a jak rozepniesz taki stanik to cały biust masz na wierzchu, a mi np. bardzo przeszkadza jak cycek dotyka skóry, teraz nawet na noc noszę takie bezszwowe sportowe staniki (o kształcie krótkiej podkoszulki), a wcale nie mam jakichś kolosów, teraz z alles mama mam 75D.

No i żeby zareklamowac celowość inwestowania w takie karmniki - po roku karmienia starszaczki - zero zwisów, biust niemal identyczny jak przed ciążą, może nawet fajniejszy, bo lekko pełniejszy:-D
 
ale fakt, przy pierwszym dziecku lepiej zakup cyckonosza zostawić na samą końcówkę ciąży, albo kupić jeden na start, , a po porodzie dokupić.
Ja już wiem jak zachowa się mniej więcej mój biust, to mogłam wcześniej zaszaleć.:tak:
 
Nef a jakiej firmy polecasz staniki? nie chce mi sie cofac i szukać ;-)

edit
doczytałam ze alles :-) a podasz link jaki dokładnie?
 
Ostatnia edycja:
teraz mam nowy - alles naomi, bardzo fajny i wygodny
zamówiłam też alles letizia, ale jeszcze nie było dostawy w sklepie i nie widziałam go na żywo

z tańszych, super jest alles cubana, mam po Gosi i nadal ładnie wygląda
dobrze trzyma się też alles bianca, ale dla mnie był mniej wygodny.

nie kupuj alles new, bo szybko sie mechlaci, chociaż wygodny(po pół roku był już bardzo brzydki i chyba go wywaliłam)
 
Ostatnia edycja:
o.. mierzyłąm też alles caffee latte i kelly, oba bardzo wygodne, lekko usztywniane tak jak naomi, ale kolory mi nie odpowiadały...
 
reklama
Co do stanikow mi te Alles się strasznie podobbają i chciałam kupić ale pamiętam że przy Mai miałam bawelniane odpinane typowo do karmienia niestety miałam taką produkcję że Maja najadala się z jednej piersi a pod drugą musiałam podstawiac butelkę bo tak lecialo że żadne wkładki nie dawały rady... przy jednym karmieniu uzbierala się prawie cała ta najmniejsza butelka... więc mroziłam je...
Także u mnie staniki się nie spr bo musiałam do góry podnosić żeby nie zamoczyć. lepiej siena razie wstrzymać bo później okaże się co nam najlepiej pasuje ;)
 
Do góry