reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

reklama
Mi tam tylko o 1 rozm póki co.. ale właśnie nie ma co przesadzac bo w praktyce bywa różnie więc ja szybko wróciłam do zwykłego stanika bo musiałam do góry cały podnosic ale fakt że może teraz pomyślę o takim rozpinanym z przodu ;)
Zresztą cos czuje że bede miała jazde mleczną jak z Maja bo juz mi mrowia piersi i jak scisnę to już cos leci hahah
 
Ja w 1 ciąży smarowalam wszystko oprocz piersi i co? Przy karmieniu od spodu pojawily sie rozstepy fakt ze tylko 2 ale... teraz smaruje i przy karmieniu tez będę
 
ja tez mam czasami uczucie mrowienia... albo takie twardnienie piersi

i tez zdedcydowałam sie kupić stanik do karmienia, bo musiałam jakiś kupić na teraz, to po co brać zwykły, który posłuzy mi tylko do końca ciąży, jak moge mieć taki, który nada sie też do karmienia
 
Nef ja właśnie też chciałam taki kupić ale jak ma się ze mnie lać to odpuscilam bo po co mam wydawać tyle kasy skoro bede go podciagać do góry... fajnie jakby znalazła taki odpinany z przodu...
 
reklama
Do góry