reklama

Polecane i odradzane fora dla mam

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Jadran, 14 Październik 2011.

1. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Cześć!
    Podzielcie się swoimi opiniami na temat fajnych forów(oczywiście babyboom- number one- taka jest właściwa odpowiedź)
    Napiszcie te,które warto odwiedzić i takie na które nie ma co tracić czasu.
    Pozdrawiam

2. martaik

martaik Fanka BB :)

moze to zabrzmi banalnie, ale dla mnie istnieje tylko babyboom:) tutaj znajduje wszystko co jest mi potrzebne:) dobre rady, wsparcie, informacje;)

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

martaik:-):tak:-to samo mówię:))).Zarejestrowałam się kiedyś tez na innym(nazwy nie podam,bo nic mi złego nie zrobili,żeby im antyreklamę robić;-)),ale tam jakoś nie umiałam się poruszać,a tu "wsiąkłam" od razu:tak::happy2:.Po co szukac gdzie indziej,jak u nas jest tak super?:-D

5. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

To prawda,tu jest bardzo fajnie,można się wykazać w każdym temacie.Nie ma potrzeby szukać gdzie indziej.:tak:

6. Jadran

Jadran Fanka BB :)

A ja to forum znalazłam właśnie dzięki innemu forum- dzięki parentingowi.Jest to całkiem fajne forum.
    Nie polecam natomiast netmama- tam matki rzucają się sobie do gardeł,wyzywają a moderatorzy nie reagują.

7. 8kinia8

8kinia8 Początkująca w BB

ja tez jak przedmowcy
    znalazlam sie prze inne forum - dzieci-info.rodzice.pl
    ale jak tu sie znalazlam to tamto polecialo z zakladek :)

8. natkaa w

natkaa w Fanka BB :)

Ja kiedyś tu trafiłam z noworodka.pl, potem znalazłam też fajny parenting :-)

9. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

A ja jestem tylko na tym forum, bo można tu pogadać nie tylko o dzieciach ale i kuchnia, relacje, hobby WSZYSTKO... niekiedy czytam inne fora, z ciekawości bo szukam czegoś ale nie wiem czy istnieje drugie takie wielkie jak babyboom? chyba nie :)

10. reklama

Poleć forum