reklama

polecane książki:)

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Żania7, 30 Czerwiec 2009.

1. Żania7

Żania7 mama kochanych urwisków

bardzo lubię czytać choć teraz mam mniej czasu przy dwójce maluszków to i tak wolną chwile przeznaczam na czytanie, można powiedzieć ze jestem molem książkowym:-D
    Może znajdzie się parę książek polecanych przez Was.
    ja przeczytałam wszystkie książki Cobena, Gerritsen Tess tez wszystkie :), Robina Cooka i wiele innych, teraz czytam
    Dom nad rozlewiskiem i mam juz reszte tej trylogii przygotowanej do przeczytania.:-D

2. Yoganeczka

Yoganeczka Początkująca w BB

HTML:
    http://www.nowamatkapolka.pl/go/_info/?user_id=424&lang=pl
    CUs

3. reklama
  4. inceput

inceput Zaciekawiona BB

Ja ostatnio odkryłam świetnego młodego poetę. Niestety znalazłam tylko jeden tomik "Anomalie" po długich poszukiwaniach na goneta.net Artysta wart polecenia. Szkoda tylko, że mam tak mało czasu na czytanie. Kiedy tylko otwieram książkę, moje dziecko zaczyna płakać! Mogę oddać się czytaniu tylko nocami. :)

5. bira

bira Listopadowe mamy'07

Ja kocham Kinga, zaczytuję się Cobenem, Koontzem. Ale czasami odpłynę sobie przy lekkich lekturach typu Forrest Gump, Bridget Jones czy Wyznania zakupocholiczki. Wszystko zależy od nastroju:-)

6. uryssa

uryssa Zaangażowana w BB

ja też uwielbiam Kinga, a teraz koleżanka pozyczyła mi "zmierzch", podobno strasznie fajne, póki co jestem na 100ej stronce i próbuję się wkręcić

7. Lapis_Lazuli

Lapis_Lazuli Mama Ma Mi

Ja przeczytałam właśnie "Slumdoga"-właściwie na dwa posiedzenia bo bardzo mnie wciągnęło więc polecam.Film widziałam tylko wyrywkowo, po angielsku w samolocie;-).

8. MargoL

MargoL Początkująca w BB

ja lubie różnych pisarzy z Południowej Ameryki - ostatnio stają się modni a piszą naprawdę fajnie i ciekawie :-)ksiażki wciągające i każdy znajdzie jakąś dla siebie ;)

9. ewelina28

ewelina28 Dum Spiro Spero...

Ja osobiście wysoko cenię Paulo Coelho :)
    Polecam

10. reklama
  11. malinka1

malinka1 3* MAMA

ja należę do czytaczy wszystkiego :tak::tak::tak:
    ostatnio cytam po raz enty "anne karenine"a polecam"paragraf 22"tyle absurdu a jakie aktualne;-)

12. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

Alice Sebold "Nostalgia anioła".
    Czytałam 3 razy, w różnych okresach swego życia i za każdym razem rozumiem ją inaczej, ale wzrusza za każdym razem tak samo...

Poleć forum