reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecane spacerówki

BoguśLdz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Styczeń 2022
Postów
179
Cześć Mamy, powiedzcie jaki wózek spacerwoy polecacie? Szukam czegoś dobrego do jazdy w terenie jak i po mieście, wygodnego dla dziecka jak również do prowadzenia, najlepiej aby wózek nie był ciężki gdyż z wysokiego drugiego piętra będzie noszony. Przy synu wybrałam kopertowy wózek EuroCart głównie ze względu na kompaktowy rozmiar i niedużą wagę, poza tym okazał się bardzo przeciętny. Szukam patrzę i jest tyle tego, że nie mogę zdecydować, dlatego proszę o Wasze opinie, być może pomoże to na coś się zdecydować. Z góry dzięki i miłego dnia życzę 😊
 
reklama
Przetestowałam wiele wózków terenowcow i miastowców ...popatrz na greentom, to lekki wozek z plastiku a daje czadu w każdym terenie. Moje dzieci uwielbiały w nim spać a my go prowadzić i wszędzie zabierać.
 
Cześć Mamy, powiedzcie jaki wózek spacerwoy polecacie? Szukam czegoś dobrego do jazdy w terenie jak i po mieście, wygodnego dla dziecka jak również do prowadzenia, najlepiej aby wózek nie był ciężki gdyż z wysokiego drugiego piętra będzie noszony. Przy synu wybrałam kopertowy wózek EuroCart głównie ze względu na kompaktowy rozmiar i niedużą wagę, poza tym okazał się bardzo przeciętny. Szukam patrzę i jest tyle tego, że nie mogę zdecydować, dlatego proszę o Wasze opinie, być może pomoże to na coś się zdecydować. Z góry dzięki i miłego dnia życzę 😊

Pytanie jak lekki ;)
Bo dziewczyny polecają ci Valco, a to 10kg więc cięższy niż moje 2w1 :D

Generalnie ciężko, żeby wózek był naprawdę lekki i jednocześnie radził sobie w najtrudniejszym terenie.
Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Babyzen Yoyo - 6kg wagi, koła małe ale z amortyzacją więc całkiem nieźle dawał sobie radę w terenie jak na takiego malucha. Minus to na pewno mała budka i kosz na zakupy
 
Valco snap 4 sport na kołach pompowanych. Polecam na Facebook wejść na grupę gdy nie wiesz jaki wózek wybrać :)
Nie mam Facebooka, ale patrzę na każdy który tutaj wrzucacie, porównuję i analizuję co będzie najlepszym wyjściem. Kurcze no zależy mi aby był to wózek lekki czyli 7kg maks, ale też aby dobrze sprawdzał się podczas manewrowania. Zastanowię się nad Babyzen Yoyo, ale muszę go najpierw na żywo zobaczyć 😜
 
reklama
Pytanie jak lekki ;)
Bo dziewczyny polecają ci Valco, a to 10kg więc cięższy niż moje 2w1 :D

Generalnie ciężko, żeby wózek był naprawdę lekki i jednocześnie radził sobie w najtrudniejszym terenie.
Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Babyzen Yoyo - 6kg wagi, koła małe ale z amortyzacją więc całkiem nieźle dawał sobie radę w terenie jak na takiego malucha. Minus to na pewno mała budka i kosz na zakupy
moja znajoma miała ten wózek i kupiła drugi. Kompletnie nie radził sobie w terenie.
 
Do góry