reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecane szkoły rodzenia online

ciociaAsia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2020
Postów
1 488
Hej. Jak w temacie- czy korzystacie z jakiejś ze szkół rodzenia online? W moim mieście stacjonarne niestety nie ma takiej opcji, przez pandemie. Z tego co widziałam to Internet jest bogatych oferty.. są darmowe oraz płatne, nawet do 400zl. Zastanawiam się czy jest sens inwestować:)
Macie jakieś wnioski?
 
reklama
Hej. Jak w temacie- czy korzystacie z jakiejś ze szkół rodzenia online? W moim mieście stacjonarne niestety nie ma takiej opcji, przez pandemie. Z tego co widziałam to Internet jest bogatych oferty.. są darmowe oraz płatne, nawet do 400zl. Zastanawiam się czy jest sens inwestować:)
Macie jakieś wnioski?
oglądałam darmową szkołę rodzenia *spam* - szału nie było (mam porównanie do zajęć na żywo, ale całkiem rzeczowo i za darmo. Dla uzupełnienia ogladam interesujące mnie filmy na fachowych blogach, np. mama fizjoterapeuta (mnie najbardziej przeraza aspekt praktyczny noszenia, kąpania, itd. Ale może kogoś coś innego interesuje). Kupiłam też książki "Mamy dla mamy" i szczerze polecam. Bardzo praktyczne podejście i bez parcia na jeden idealny wzorzec wychowania i pielęgnacji (oczywiście z odrzuceniem rzeczy szkodliwych).

Wolałabym zajęcia na żywo, ale u mnie też brak, więc uzupełniam wiedzę jak mogę.
 

Podobne tematy

Do góry