reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POLECANE

anikawi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Luty 2005
Postów
769
żużaczek pisze:
justyna z hemoroidami walczyłam po poprzedniej ciazy, teraz tez juz zaczelam walke "zaczepną". To własnie one sa głównym powodem tego, ze ewentualna cc bedzie miała choc jeden plus ;D. A polecic ci moge REWELACYJNY lek, 100% bezpieczny i blyskawicznie działający. Troche kosztuje, ale niech sięinne chowają. To maść niemieckiej firmy homeopatycznej WALA a nazywa się Quercus Salbe.  Polecam naprawdę, nie ma skuteczniejszego leku.
 
reklama
Mobugaj tu jest link http://angelcare.pl/ i tam wszystko jest napisane na ten temat tak jak juz napisałam na sierpniowych mamach z tego co wiem kosztował ok. 500zła bez niańki kosztuje coś 300zł. Ja teraz jestem naprawde spokojniesza jak to mam!!
 
a widzisz jedna para okularów mi mało haha no więc trzymam kciuki za rychłe rozwiązanie.....podobno chodzenie po schodach i sidanie po turecku pomaga :)
 
reklama
Dziewuszki!!UWAGA
Doskonały lek na obrzmiałe piersi i na zastoje pokarmu (jesli jeszcze nie ma stanu zapalnego) BRYONIA 5CH - po 5 granulek 3-4 razy dziennie. Przeciwdziała stanom zapalnym i udraznia zastoiny. POLECAM!
 
Do góry