reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POLECANE

KROCHMAL
żużaczek pisze:
Monisiu jak tylko z diatki szkraba zniknie bialko mlaka krowiego od razu zacznie sie skórka poprawiać. Z ta alergia mozna wytrzymac, gorsza jest celiaklia. pociesze Cie, ze jesli będziesz surowo przestrzegac diety Witusia, to najprawdopodobniej, jak pójdzie do szkoły alegria prawie całkowicie zaniknie a potem będzie coraz lepiej. Warunkiem jest trzymanie diety. Bedzie dobrze!! Ja przez to przeszłam z Boguchą i musze Ci powiedziec, że nawet torty nauczyłam się robic bez mleka ;D.
Maluszka wykap parę razy w krochmalu - zlagodzi to podraznienia i zmiekszy tą tarkę. Krochmal robisz z jednej łyżeczki maki ziemniaczanej, z tego gotujesz lekki kisielek i kiesielek dodajesz do wody do wanienki. Naprawde pomaga. W takich kapielach nie uzywasz juz innych srodków do mycia czy natłuszczania.
 
reklama
ja polecam Linomag Plus z Pentanolem na odparzenia pod paszkami i pod bródką - wyprobowałam jak się Okrószkowi przytyło w miesiąc 1,6 kilo
 
polecam bepanthen maść na sutki- z nim karmienie jest bezbolesne, a i przydaje się do smarowania niemowlęcej pupki.
 
Polecam Oilatum soft krem dla dzieci i niemowląt. Rewelacyjny na wysypke i rumień alergiczny. Witus przedwczoraj dostał takich czerwonych spieczonych polików (albo kakao, albo orzechy albo pomidor - stawiam na pomidora). Meczył sie dwa dni i dzis w końcu pojechalismy do centrum po ten kremik. POsmarowalam mu poliki i po godzinie nie ma sladu ani wysypki ani rumienia.
 
Dziewczyny ja wiem ,że temat był już wałkowany ale na głównym wątku i nie mogę znaleźć. Chodzi mi o dobrą lekką spacerówkę jaką polecacie.taką coby się łatwo składała do samochodu.
 
ja mam ten co Gaga deltim kazoo i sobie chwale siedzisko wysoko, składa sie jak laska, w miarę lekki,
duzo dobrego słysząłam tez o cocneco wózkach tych małych bo Ty masz chyba deltima teraz i nie jesteś zadowolona z tego co pamiętam
 
reklama
Tak deltima ale focusa 2 in 1 . Ja go NIE POLECAM.
I w tej chwili on ma ciężkie duże koła a ja potrzebuję coś co zajmuje mało miejsca w bagażniku
 
Do góry