reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POLECANI Lekarze oraz Gabinety wykonujące USGie

mama2006

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2011
Postów
988
Miasto
Warszawa/Wola
Pomyślałam, że taki wątek będzie dobrym pomysłem ;-)

Koleżanka mi POLECIŁA gabinet wykonujący różne USGie w ciąży. Można u nich wykonać między innymi USG przezierności karkowej (genetyczne) koszt u nich to tylko 80zł, a w innych aż 200-300zł. Więc trzeba skorzystać :-)

A o to namiary na nich:

CENTRUM MEDYCZNE DR. RUTKOWSKIEGO
ul. Kobielska 19 (wejście od Ronda Wiatraczna)
tel. (022) 756-30-52
tel. (022) 610-59-10
tel. 0-500-127-311
(brak zapisów)

GODZINY PRZYJĘĆ:
poniedziałek \
wtorek > od 16:00 - 20:00
piątek /
środa > od 7:30 - 12:00 i 18:00 - 20:00
czwartek > od 10:00 - 20:00

(przed badaniem nie oddawajcie moczu to zrobią Wam USG prze powłoki brzuszne)

i jeszcze ich strona:
Centrum Medyczne | Dr Ryszard Rutkowski

Ja mam zamiar udać się tam w przyszłym tygodniu lub na początku sierpnia :-)
 
reklama
To ja pozwolę sobie nie polecic slynnego Osobki _Morawskiego ( Dagmed), Nie bylam jeszcze nigdy na tak szybkim badaniu opatrzonym komentarzem " to ze wyglada dobrze nie znaczy ze jest dobrze) zapisalam sie na kolejne takie samo do Zdrovej gdzie chodziłam w poprzedniej ciąży gdzie badanie trwało 30 min a nie 10 , ale czuje sie jakbym kasę wywaliła w błoto.
 
A ja bardzo polecam dr Wolak z Krakowa, miałam guza na szyjce macicy wykrytego w 10tc, bardzo dobrze się mną zajął, bierze 80zł za wizytę i 70zł za USG, jego gabinet jest na Małym Płaszowie / ul. Lipska 51 k. pętli, z wizytówki (lepiej umówić się telefonicznie 601 44 50 62, przyjmuje we wtorki i czwartki 15:00-20:00):

lek. med. Jerzy Wolak
specjalista ginekolog - położnik
Szpital Uniwersytecki
31-501 Kraków
ul. Kopernika 23
12/ 424 85 51

Adres prywatny:
ul. Lipska 53/29
30-721 Kraków
12/ 653 23 59
 
Ja byłam teraz na dodatkowym USG 3D w Babka medica przy Arkadii, jestem mega zadowolona... koleżanka mi poleciła, prowadziła tam 2 swoje ciąże ostatnio..
Babka Medica
Pracują tam lekarze ze szpitala św Zofii. Ja byłam u dr Radkiewicz :) Była bardzo miła, na badaniu byłam z moim lubym a na koniec samego badania weszła na chwilkę moja Mama żeby sobie zerknąć na maluszka :p

USG było przez powłoki brzuszne (bez względu czy byłam w toalecie czy nie)
Nad łóżkiem na którym leżysz jest monitor tak żebyś widziała całe USG :)
Gin mówi wszystko co robi, robi bardzo dokładne pomiary z których wylicza szacunkową wagę
Dzięki bardzo dobremu sprzętowi dobrze widać u mnie było już w 14/15 tyg. że to chłopczyk :)

A co dla mnie najważniejsze całe badanie od razu dostajesz nagrane na płytce! moje trwało akurat ok. 10 minut i całe jest nagrane, łącznie z tym że słychać nagrane bicie serca kiedy gin je sprawdzała w trakcie badania.

Na USG połówkowe też chce tam iść tylko nie wiem co na to mój gin :/

Jedyne co to cena USG 3D to 200 zł ale według mnie jest warto, a zwłaszcza na to połówkowe gdzie najwięcej i najlepiej widać :)
 
O ... to ja chyba zrezygnuję z Saltiego :-) Miałam zapisywać się jutro, ale zapiszę się do Babca, bo mam bardzo blisko :-p
Dzięki Karola
 
A co dla mnie najważniejsze całe badanie od razu dostajesz nagrane na płytce! moje trwało akurat ok. 10 minut i całe jest nagrane, łącznie z tym że słychać nagrane bicie serca kiedy gin je sprawdzała w trakcie badania.

)

Króciutkie to badanie, Ja wlasnie dlatego ( miedzy innymi ) na Osobke Morawskiego sie wkurzylam, i poszłam do zdrovej . Tam badanie genetyczne trwa ok 30 min
 
reklama
Do góry