reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POLECANI Lekarze oraz Gabinety wykonujące USGie

reklama
Mitra, Dee napisałam Wam że to było dodatkowe badanie USG (poza tymi standardowymi) nie było to badanie genetyczne dlatego trwało tak krótko, ja nie chciałam dłużej bo nie chciałam malucha naświetlać...
i tak powiedziałam Pani gin że to tylko dodatkowe żeby sprawdzić czy ok (bo miałam dzień wcześniej akurat bóle) i żeby Tatuś dzidziusia mógł go już zobaczyć bo wcześniej nie mógł no i przy okazji moja Mama (mieszka w Londynie i była na chwile nie wiadomo kiedy teraz będzie)
więc się zgodziła po moich tłumaczeniach :)

Badanie genetyczne też miałam 30 minutowe ale to było w 12 tyg a nie teraz w 15 :)

geniusia no ja właśnie się zastanawiałam czy do niej nie przejść tylko że ja mam bezpłatną opiekę w luxmed a u niej bym musiała sporo płacić. Gdzie do niej chodzisz na wizyty?
 
umówiłam się z tą gin na dłuższe i dokładniejsze "oglądanie" w czasie połówkowego USG w 22 tyg :)
tylko jeszcze nie wiem co na to mój gin :p
 
O widzisz, gapa jestem :p
Zapisuję się dziś :p a co! Połówkowe się robi między 20 a 22 tygodniem? czy aż do 24 :)
 
o usg połówkowe zapytam się dr Radkiewicz, w poniedziałek 29.08 idę do niej na kontrolną wizytę.

Karola, pani dr robi usg w środy, a konsultacje-wizyty ma w poniedziałki - w Babca Medica. Poza tym pracuje w szpitalu na Inflanckiej, to jest ten najbliższy przychodni. Sprawdzałam na stronie szpitala, jest tam przychodnia przyszpitalna, ale ona tam nie przyjmuje, jest pracownikiem szpitala. Ja jestem z niej bardzo zadowolona. W sumie jej zawdzięczam, że będę miała dziecko. Przyjęła mnie na usg i kiedy patrzyła, co mi się tam w środku powyprawiało, załatwiła mi zabieg w szpitalu na za 2 dni.
 
Polecam dr Artura Madanowskiego - przyjmuje we Wrocławiu i Oławie.
Pracuje w Oławskim Szpitalu, więc można liczyć na jego wsparcie i profesjonalizm.

Dr prowadził moją Julę. Naprawdę warto - miło, rzeczowo, fachowa pomoc i diagnoza. Poza tym miły i subtelny człowiek.
Jeśli chodzi o kontakt wyskoczy w google na pierwszej stronie... :)
 
ja tez polecam Babka Medica, ja chodze tam na usg do dr Dziaga ale w sumie wszyscy tamtejsi lekarze sa ok :)
 
Dee ja słyszałam, że najlepiej takie usg zrobić najpóźniej w 22tc, ale pewnie ile lekarzy tyle opinii tak samo jak do usg genetycznego. Ja będę miała robione usg połówkowe w 20t 6d.

Osobiście z lekarzy polecam dr Wasilewskiego (przyjmuje w Tczewie) dokładnie robi usg i ma bardzo dobry sprzęt. Sama nie byłam na początku do niego przekonana, ale dość szybko zmieniłam zdanie na bardzo pozytywne.
 
reklama
Niestety nie znam i szczerze powiedziawszy nawet niespecjalnie o nim słyszałam :) Więc może to dobrze wróży bo o paru innych słyszałam złe opinie - te roznoszą się najszybciej :D
 
Do góry