reklama
 1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

  Zamknij powiadomienie

Polećcie jakieś fajne przedszkole w Łodzi w okolicach Bałt

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez olgggga, 11 Styczeń 2017.

 1. olgggga

  olgggga

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nie mam dużych wymagań. Chciałabym tylko, by przedszkole było zadbane z w miarę bogatym programem edukacyjnym. Oczywiście bezpieczne. Znacie takie?
   
 2. martttaw

  martttaw

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  znam fajne przedszkole. Nawet dość nie drogie jest. Znajduje się na ulicy Borówkowej. Polecam Ci tam zajrzeć.
   
 3. reklama
 4. KrzemińskaK

  KrzemińskaK

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  chodzimy na adaptację do przedszkola Borówkowego. Jest tam pięknie! jesteśmy zachwyceni zarówno kadrą jak i samym wyglądem przedszkola! naprawdę warto tam sie wybrać. Widzę, że szanują tam małego człowieka i przez to uczą szacunku.
   
 5. zielinskakasia

  zielinskakasia Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeśli chodzi o Poznań, zapisałam córkę do przedszkola, które ma system (aplikację na telefon ) kidme, jako rodzice dostaliśmy już do niego dostęp, jestem zachwycona! Dostaję powiadomienia na telefon że czas zapłacić za przedszkole, że jest organizowany wyjazd, teatrzyk, balik, dzień marchewki czy najróżniejsze wydarzenia. Nauczycielki wysyłają mi zdjęcia grupy z wyjazdów, wszystkie dokumenty potrzebne, menu itd. Sama w domu w aplikacji mogę dodawać pomiary, np. wzrost i wagę dziecka, widzę co jadlo i mam dostęp do tematów zajęć. Poleciłam moje przedszkole koleżance i okazało się , że w jej przedszkolu od września wprowadzają to też. Drogie mamy, jest to tak super rozwiązanie, że polecam Wam pogadać o tym z dyrekcją, podsyłam Wam stronkę www.kidme.pl ( podobno może mieć to każde przedszkole, z każdej miejscowości ). Jako rodzic, naprawdę uważam że jest to bardzo przydatne, bo wszystko mam pod ręką i już o niczym nie zapomnę :)
   

Poleć forum