reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:)))Polepszacz humoru(((:

Do wybuchu wulkanu na Islandii przyznała się Al Kaida.

Zarząd PKP przyznał wulkanowi Eyjafjöll tytuł "Zasłużony dla kolejnictwa"

W języku islandzkim Eyjafjallajökull to - "Będziesz spać na lotnisku"

Podobno jak zostawić 30 mld EUR w śmietniku dowolnej ambasady Islandii, to wyłączą wulkan.

Islandzkie wulkany noszą nazwę: Eyjafjallajökull, Hvannadalshnúkur, Grímsvötn, Katla, Snaefelsjökull... Na świecie nazywane są:wulkan, wulkan,wulkan,Katla, wulkan

Islandia właśnie wyczerpała tegoroczny limit emisji dwutlenku węgla

Jedno Europa zawdzięcza islandzkiemu wulkanowi: zdecydowany spadek ilości rosyjskich turystów.

Islandia złożyła Europie propozycję nie do odrzucenia w zakresie wspólnego systemu obrony przeciwlotniczej.

Podobno ostatnim życzeniem islandzkiej gospodarki było, aby jej prochy zostały rozsypane nad Europą...

Ciężko ostatnio kupić saletrę, wiecie? Jakoś wymiotło ją ze sklepów.
Swoją drogą, mają rozmach te islandzkie dzieciaki...

W odpowiedzi na islandzkie bestialstwa, Grenlandia zaczęła spychać lodowce do oceanu.
 
reklama
Zaprzeczenie, złość, depresja, akceptacja:
4 kroki kupowania paliwa.
* * *
Mężczyźni rozmnażają się przez podział. Jak się pieniędzmi z żoną nie podzielą - nie ma rozmnażania.
* * *
Jeśli zgubicie się w lesie, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest:
-Ściągnąć spodnie, wypiąć dupę i srać... wtedy zawsze ktoś się napatoczy.
* * *
Blondynka żali się przyjaciółce:
- Już trzy miesiące piję tą hennę, a włosy mi nie ciemnieją.
* * *
Ojciec z synem przechodzą koło monopolowego:
- Tato? A co tutaj sprzedają?
- A tam... to takie barachło synu, dla próżniaków co bimbru pędzić nie potrafią...
* * *
Żona zrobiła sobie maseczkę błotną i wyglądała świetnie przez dwa dni. Potem błoto odpadło...
 
reklama
Był sobie Polak,Amerykanin i Ukrainiec,każdy z nich miał 17 letnią córką i zgadali się,aby zajrzeć im do torebek.
Na drugi dzień się spotykają i mówią;
-Polak,zaglądam swojej córce do torebki,a tam pół litra-nie wiedziałem,że pije
-Ukrainiec,zaglądam swojej do torebki,a tam papierosy-nie wiedziałem,że pali
-Amerykanim,a ja zaglądam swojej,a tam komdony-no żesz qurwa mać, nie wiedziałem,że ma chu........ja....
 
Do góry