reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

    A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

POLINEUROPATIA.... leczenie, rehabilitacja?

Serduszko1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2009
Postów
4 469
Rozwiązania
0
hej
Spotkał sie ktoś stąd z POLINEUROPATIĄ???
Jak przebiega leczenie, rahabilitacja???
Syn miał badanie EMG ...
Rozpoznanie : Polineuropatia
W komentarzu pisze: "Obustronnie niższa amplituda odpowiedzi ruchowej(CMAP) znad mięśnia prostownika krótkiego palców unerwianego przez stymulowany nerw strzałkowy, niższa po prawej. Brak fali F w nerwe strzałkowym prawym oraz słabsza rekrutacja fali F w nerwie strzałkowym lewym. Poza tym parametry przewodzenia nerwowego w zakresie badanych nerwów długich kończyn górnych i dolnych w normie.
Wniosek: Cechy uszkodzenia obu nerwów strzałkowych, najpewniej na poziomie korzeni ruchowych.

Niedługo mamy wizyte u neurologa który ma zadecydowa co dalej ale niewiem totalnie czego sie moge spodziewac.. dodam że syn choruje na padaczke i ma wszczepiony stymulator serca, leczy sie jeszcze na artymie.
Chodzi kiepsko szybko sie męczy kuleje na prawa strone.
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry