reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polip doczesnowy

Ja jestem w 25 tyg. I od samego początku mam problem z polipem cała ciążę biegałam jak głupia po lekarzach przy każdych większych plamieniach. Potem polip odpadł ale szypułka została i był spokój. A potem się uaktywnił ze właśnie leżę w szpitalu na patologi ciąży :/ plamienie jeszcze czasem jest ale sprawdzili już wszystko. Usg codziennie, badania krwi, posiew. Myśleli że to skracającą się szyjka ale po kilku dniach brania luteiny szyjka jest idealna. Lekko nie jest, pomaga słuchanie tętna dziecka.
Niestety. Ja miałam usuwanego polipa w 27 TC. Mimo, że naczytałam się o tym, żeby nie usuwać, bo może wydać się zakażenie itp. w szpitalu konsultowałam z 5 lekarzami, każdy mówił, żeby usunąć, bo krwawił mocno i wtedy też mógł być przyczyną zapalenia. Po zabiegu robiłam 4 razy posiew, raz antybiotyk, bo wyszły bakterie. Stres był od zabiegu do rozwiązania. Dziś mój synek ma 15 dni, wszystko dobrze się skończyło, ale co naczytałam się różnych historii i co się nastresowalam to moje. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za pomyślne zakończenie ciąży.
 
reklama
Ja krwawie od 20tc, na początku stwierdzili polipa ale teraz lekarze nic nie widzą i nie wiedzą skąd krwawienie. Teraz jesyem w 33tc i już 5razy lezalam w szpitalu bo u mnie krwawienie jest bardzo mocne, raz zabierała mnie karetka w domu bo taki był krwotok :(
 
Do góry