reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polip doczesnowy

reklama
A ja dziś odebrałam wynik cytologi która była pobierana też z polipa i wyszło nieciekawie. Mam hpv i z Ascus zrobił się HSIL CIN 2. Jestem zalamana
 
Konsultowalas te wyniki z ginem?
Jeszcze nie. W listopadzie byłam na kolposkopii bo w cytologia wyszedł hpv ASCUS, ale lekarka nie pobierał wycinkow bo nie było potrzeby. Kazała przyjść za 6 m-cy i pozwoliła się starać. Mój aktualny gin od ciąży bezwzględnie każe zrobić kolposkopie z wynikami ale ja się nie zgodzę bo to ryzyko poronienia.
 
Witam.. chciałam zapytać mam, które miały lub mają obecnie polipa doczesnowego, jak sobie z nim radzilyście..
Dla mnie obecna ciąża to jeden wielki stres. Nie dość, ze jestem po dwóch poronieniach zatrzymanych, to jeszcze teraz od kilku tygodni ten polip. Obecnie jestem w 16 tc i on ciągle plami, a czasami nawet krwawi. Kichniecie, wydmuchanie nosa, potrzeba fizjologiczna, trochę więcej energicznego ruchu i od razu dziad się odzywa.. na poczatku biegalam za kazdym razem do lekarza, teraz już wiem, ze to nie ma sensu, ale mam naprawdę dość..

Witam, wiem że to stary post ale mam obecnie polipa doczesnego.. Jakie miałaś uplawy itd? Jak wyglądało leczenie?
 
Witam, wiem że to stary post ale mam obecnie polipa doczesnego.. Jakie miałaś uplawy itd? Jak wyglądało leczenie?
Witaj. Miałam plamienia, a nawet krwawienia - od różowego koloru do prawie czarnego. Po kichnieciu, wydmuchiwaniu nosa, nieco intensywniejszym ruchu.. praktycznie ciągle przez kilka tygodni.. Leczenia nie ma - zero współżycia i oszczędzanie się.. trzeba wierzyć, ze jak najszybciej zniknie i nauczyć się z nim żyć.. niestety :(
 
Cześć dziewczyny, byłam dziś na wizycie i polip wsunąl się do kanału szyjki i nie było to widać, lekarz myślał że zniknął ale jak pobierał wymaz to zobaczył jego skrawek. Więc jest ale już nie krwawi bo sie wchłanął.
 
reklama
Cześć dziewczyny, byłam dziś na wizycie i polip wsunąl się do kanału szyjki i nie było to widać, lekarz myślał że zniknął ale jak pobierał wymaz to zobaczył jego skrawek. Więc jest ale już nie krwawi bo sie wchłanął.
Hej i jak z tym polipem? Ja tego go mam, czy jeszcze u Ciebie krwawił? U mnie krwawił ostatnio w 16 tc
 
Do góry