reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polip na szyjce macicy podczas ciąży

reklama

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Poznaj moja mała Kruszynkę :) machała mi dzisiaj rączkami i nóżkami :) ️ Ma już 41.3mm więc to już 11+0 tydzień . Polip nadal jest, ale w ogóle się nie powiększył, ma tylko 8mm, wiec lekarz mówi że wraz ze wzrostem macicy, będzie się zmniejszał :) Wszystko wygląda więc bardzo dobrze i jestem przeszczęśliwa :)
Witaj maly czlowieku widoki sa rozczulajace. Az zatesknilam za brzuszkiem. Juz prawie koniec pierwszego trymestru. Niedlugo lozysko bedzie pracowalo na pelnych obrotach. Teraz powinno byc juz spokojniej. Ciesz sie ciaza. Niby trwa dlugo, a szybko zleci. To niesamowity stan

Søde85

Rozwiązania
0
Witaj maly czlowieku widoki sa rozczulajace. Az zatesknilam za brzuszkiem. Juz prawie koniec pierwszego trymestru. Niedlugo lozysko bedzie pracowalo na pelnych obrotach. Teraz powinno byc juz spokojniej. Ciesz sie ciaza. Niby trwa dlugo, a szybko zleci. To niesamowity stan
Wiesz, na taką tęsknotę za brzuszkiem też jest rada :D :D :D ile masz pociech? Duże już? pytałam właśnie dziś o łożysko, ale mówił że dopiero ok 16-18 tyg można powiedzieć czy jest ok. Dla mnie to jest kosmiczna myśl, że mam tam w brzuchu taką małą skaczącą istotkę ♥

Fado123

Rozwiązania
2
Wiesz, na taką tęsknotę za brzuszkiem też jest rada :D :D :D ile masz pociech? Duże już? pytałam właśnie dziś o łożysko, ale mówił że dopiero ok 16-18 tyg można powiedzieć czy jest ok. Dla mnie to jest kosmiczna myśl, że mam tam w brzuchu taką małą skaczącą istotkę ♥
Ha to zobaczysz co będziesz czuć pierwsze ruchy , ja jak pierwsze kopnięcia poczułam to prawie się popłakałam , teraz mała już się tak rozpycha że czasem aż boli , jak dobrze trafi ;)ale ciągle jestem w szoku że tam w środku jest mały człowiek jak to możliwe ha ha

Destino

Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Wiesz, na taką tęsknotę za brzuszkiem też jest rada :D :D :D ile masz pociech? Duże już? pytałam właśnie dziś o łożysko, ale mówił że dopiero ok 16-18 tyg można powiedzieć czy jest ok. Dla mnie to jest kosmiczna myśl, że mam tam w brzuchu taką małą skaczącą istotkę
Lozysko wyksztalca sie do ok 14tc, potem jeszcze przemieszcza sie w gore brzucha. Jednak od 2 trymestru jest lepiej miedzy innymi ze wzgledu na lozysko.
Tak ciaza to taki troche pozaziemski stan, cudowny w kazdym calu.

Wiesz ja juz mam swoje lata. Za mna 2 poronienia, synek 1,5 roku i coreczka 7 miesiecy po cc. Narazie pasuje, bo trudne ciaze i wczesniak, wiec mam roboty. Moze jeszcze na stare lata, ale juz bez staran.

Søde85

Rozwiązania
0
Ha to zobaczysz co będziesz czuć pierwsze ruchy , ja jak pierwsze kopnięcia poczułam to prawie się popłakałam , teraz mała już się tak rozpycha że czasem aż boli , jak dobrze trafi ;)ale ciągle jestem w szoku że tam w środku jest mały człowiek jak to możliwe ha ha
No to dopiero musi być kosmiczne uczucie! :D kiedy poczulas pierwsze ruchy? ♥

Søde85

Rozwiązania
0
Lozysko wyksztalca sie do ok 14tc, potem jeszcze przemieszcza sie w gore brzucha. Jednak od 2 trymestru jest lepiej miedzy innymi ze wzgledu na lozysko.
Tak ciaza to taki troche pozaziemski stan, cudowny w kazdym calu.

Wiesz ja juz mam swoje lata. Za mna 2 poronienia, synek 1,5 roku i coreczka 7 miesiecy po cc. Narazie pasuje, bo trudne ciaze i wczesniak, wiec mam roboty. Moze jeszcze na stare lata, ale juz bez staran.
Ale masz cudownie, że parka ♥ :) rozumiem Cię, ja też już jestem dość starawa bo 34 lata, wiec być może skończy się na tym jednym malenstwie. Za to będzie naprawdę wyczekane ♥

reklama

Destino

Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Ale masz cudownie, że parka :) rozumiem Cię, ja też już jestem dość starawa bo 34 lata, wiec być może skończy się na tym jednym malenstwie. Za to będzie naprawdę wyczekane
Stara??? Toz ty w kwiecie wieku. J mam juz prawie 39 lat

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry