reklama

Polka&Hindus

Temat na forum 'Pary międzynarodowe:-)' rozpoczęty przez Giov7, 31 Sierpień 2010.

1. Giov7

Giov7 Mamusia Jesse'go-maj 2010

Zapraszam kobiety ktore sa w zwiazkach z hindusami i maja czas i ochote na dzielenie sie problemami, zmartwieniami, ale i radosciami, osiagnieciami i czym tylko macie ochote. :tak::-)
    Pozdrawiam.

2. Giov7

Widze, ze NIE MA TU takich par, no coz, szkoda..!

3. reklama
  4. edziook

edziook Fanka BB :)

[FONT=&quot]Pary może i są ale nie mają o czym pisać ;). Wątek z parami polsko-zagranicznymi też umarł:([/FONT]

5. Giov7

edziook echh, ja bym miala o czym pisac, ale nie bede prowadzila monologu..! :tak::confused:Wszystkie watki ostatnio padaja, mlode mamuski tez. :no: Pozdrawiam.

6. edziook

Niestety przy naszych kochanych maluchach jest masa roboty więc pewnie nie mają czasu pisać :(.
    Jak masz o czym pisać to pisz, ja chętnie poczytam:tak:. Postaram się też zawsze skrobnąć słówko choć czasami nie ogarniam nawet wątku majówek:baffled:. Mało zorganizowana jestem:zawstydzona/y:

7. Giov7

Fakt, dzieciaczki wymagajace.. :-) A co do majowek, w ogole tam nie pisze. :no: Nie umialam sie wdrozyc, pisza z duza czestotliwoscia. :-D Ostatnio czytam co u majowek 2011. :-) Pozdrawiam.

8. edziook

Fakt czasem ciężko za dziewczynami nadążyć :tak:
    A na majówki 2011 nie zaglądam bo nawet nie mam kiedy:blink:

9. edziook

10. reklama
  11. nanny81

nanny81 Zaciekawiona BB

moj co prawda nie hindus a pakistanczyk ale kultury podobne :)

12. jeera86

jeera86 Fanka BB :)

Wita Sie kolejna żona Indusa :) Cos nas tu malo :( I temat chyba zamarł :(

Poleć forum