reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

paaulisia20 słoneczko wiesz szczerze mowiac to jeszcze do mnie nie dociera ze bedzie dzidzia..
Dzisiaj mam pierwsza wizyte u midwife...ale to tylko pobranie krewki i takie tam....

ale wiesz codziennie biore kapiel i smaruje brzusio i moje duzzzzzzzzzze jabuszka oliweczka dla dzieci ...
I jak tak sobie masuje brzusio to se wkrecam rozne filmy....
np.Mowie do dzidzi ze mamusia teraz smaruje brzusio i takie tam....
hehhe Jakby ktos stal pod drzwiami pomyslałby,że zwariowalam lol:tak:

ciesze sie bardzo lae chyba dopiero uwierze jak bedzie usg hhe:baffled:

no to fajnie fasoleczku daj koniecznie znac jak tam na usg i jak dzidiza bedzie miala na imie???

a w Islamie jest cos takiego jak chrzest slub?? o wlasnie jak u was wygladal slub??? mozecie wkleic zdjecia jak chcecie ja bede pierwsza???:confused:

umm yasin no widzisz musisz czesciej zagladac fajnie ze macie takie wyrozumiale rodziny no bo w koncu to Wasza sprawa jaka religie wybieracie:tak: i duzo polek mulumanej jest w londynie bylas na spotkaniu???
 
reklama
W islamie nie ma chrztu. Nie ma takiej potrzeby wszyscy rodzimy sie za pozwoleniem Boga i do niego naleza nasze zycia. A slub owszem jest mniej skomplikowany niz w chcescijanstwie za to wesela bywaja huczne, bez alkoholu oczywiscie.
Nawet byscie nie uwierzyly. Bylo nas calkiem sporo. A Polek Muzulmanek przybiera jak grzybow po deszczu - alhamdullah (dzieki Bogu). Byly te co sa juz dlugo w tej religi i sporo tych ktore sie interesuja.
 
salam aulakum wa rahmatulah wa barakatuh

Moje kochane

Przepraszam troszke mnie nie było,byłam z mężem w Hiszpanii u rodzinki.
Wrócilam z katarkiem kaszelkiem i co najgorsze rozwolnionko mnie dopadlo(
Alhamdullilah.
POWROT nie ciekawy bo napierw samiloci spozniony a pozniej policja na lotnisku w B-ham...Miluska konwersacja prawie godzinka nam zeszła.
MashaAllah west midlands policjanci wiedza tyle o islamie...ww:szok:
Jak powiedzielismy w ktorym meczecie sie modlimy to nie bylo zadnych problemkow--alhamdullilah

ok
ja smigam zajrze jutro inshaAllah

wa alaiki salam wa rahmatulah wa barakatuh
T
 
Zgadzam sie z Toba Paulusia20 wątek nam umiera ((((

a ja co jakis czas zerkam czy ktoras cos dopisala a tu nic((((

a jak w Hiszpani???

Doktora na usg mi nie zalatwili ....buuuuu:blink:
Przeziebilam sie tam...bo w wiekszoci blokow nie ma ogrzewania a jak jest zimno to hiszpanie kupuja takie przenosne grzejniczki nio i tym sie grzalismy((
A mojego meza bracia pjechalai 2 dni wczesniej i oznajmili ze jest cieplo i na sweterek mozna chodzic wiec....mądra fasoleczka nie wziela kurtachy....
Nio i teraz mecze sie z kaszlem i katarem do tego piersi mnie bolaaaaaaaaaaaaa(((((alhamdulilah
normalnie nie mam juz sily(((

A jak zajrzalam do doktorka to przepisali mi syrop i paracetamol ale w konskiej dawce gdyz 2 tabletki 4 razy dziennie....
a jedna tableteczka to 500mg....nawet 1 nie wzielam...ta lekarka to jakas nieewiem.....

No i ciagle głodna jestem a jak juz mam jesc to glod przemija hehe

buziaki slodziaki sloneczka wy moje kochane
 
salam ulakum wa rahmatullah wa barakatuh

a tu cisssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


kobitki a wy gdzie???:confused:
 
Salam kobitki
Troche mnie znowu nie bylo, ah te ciazowe dolegliwosci. Ale tak sobie mysle ze blizej niz dalej - to juz 17ty tydzien. A synek nie odpuszcza. Caly dzien chce sie bawic, czasami poprostu nie mam juz sily. Wieczorem padam jak przecinek i moglabym spac i spac i spac...
Dziewczyny czy ktoras z was mieszka w Londynie? Fajnie byloby sie spotkac
 
wa aliki salam wa rahmatullah wa barakatuh

umm yasin niestety mieszkam w b-ham...
Ale zapraszam na herbatke po marokansku hehe inshaallah
w mojej miejscowosci sa jeszcze 2 siostry no chyb a3 ale znam tylko 2 i naprawde odjazdowe kobitki....wiec jak cosik daj znac...
a moj mezus z checia zaopiekuje sie Twoim mezulkiem.. bo on uwielbia zapraszac ludzi do nas hehe alhamdullilah

no a ja jestem w 11 tygodniu ciazy....i ciagle czekam na usg(((
 
Wiec pchamy ten woz razem. Inshallah usg bedzie ok, daj znac jak fasolka. To twoja pierwsza ciaza? Ja juz mam jednego szkraba i ciaza z nim to nic w porownaniu z ta ale alhamdullah.
Byloby sie fajnie spotkac, moze kiedys niewiadomo...
 
reklama
Salam aulkum wa rahmatullah wa barakatuh

No wycyganilam usg szybciej zmiana daty z 9.02 na 29.01 ale zmiana
no ale lepsze to niz nic....

umm yasin tak to moja pierwsza ciaza chyba dlatego tak sie niecierpliwie hehe

Jak bedziasz w okolicach b-ham daj znac...


Ej no nie napisalyscie jakich pochodzen sa wasi mezowie?
Czyzby Polaczki?

buziaki

Wa aliki sallam wa rahamtullah wa barakatuh
 
Do góry