reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Maryamka tak serduszko sie kraja jak widze wszystkie dzieci bezbronnich ludzi ktorzy gina kazdego dnia.........(((((

A co najgorsze nikt nic nie robi . . . ((((

NA poczatku wszyscy po3buja tauhid,i miec strong iman.....aby
wspierac sie nawzajem..............

a na razie dua dua i jeszcze raz dua.......


Czy ktoras z siostr potrafi mowic pisac po arabsku?

A kiedy Allah pomogł mi wejsc na droge prosta?

W czerwcu tego roku..alhamdullilah...............!!!
 
reklama
Salam dziewczyny
No to sie rozpisalysmy. Bardzo sie ciesze ze was poznalam.:-)
Ja jestem muzulmanka juz ponad 3 lata i naprawde ciezko mi przyszlo modlenie sie . Z hijab posnanowilam poczekac. Nie chce sie zmuszac bo potem moge zdjac a nie chcialabym tego. Zaloze jak bede gotowa inshallah.
Fasoleczko na kiedy masz date pordu? Ja mam na 12 czerwca :tak:
 
اسلم عليكم ي فسولكة
اسلم عليكم ي ام يسين
:-(
Wiecie, ze mi najbardziej zal nie tych co umarli. To sa szahidzi bez dwoch zdan. Bardziej mi zal tych ktorzy przezyli. Zona meza szahida, corka matki szahidki, brat siostry, matka corki i tak dalej i tak dalej... To dla nich ogromny test od Allaha. Niech Bog da im sile i cierpliwosc i niech sie spotkaja ze swoimi ukochanymi w Dżanna. Ameen.

Dzis czytalam o bialym fosforze. Izraelska armia uzywa broni jaka jej sie tylko podoba, broni chemicznej ktorej uzycie jest zabronione przez konwencje genewska na cywilach. Coz, Izrael ma konwencje genewska gleboko...:angry:

Az trudno mi uwierzyc ze to juz moj 7 rok na "siratul mustaqeem". SubhanaAllah! Alhamdulillah! Allahu Akbar!

Umm Yasin, jak sie dzidzius urodzi dzien po terminie, bedzie mial urodziny wtedy kiedy ja :tak:

Jesli chodzi o arabski to ja umiem troszke pisac i czytac ale w zasadzie... nie znam arabskiego :D

Kilka zwrotow sie tylko nauczylam jak bylam w Palestynie. Takie tam.. przynies podaj pozamiataj... :)

Umm Yasin, a powiedz jak tam Yasin radzi sobie z mowieniem i z nocnikowaniem?
 
salam aulakum wa rahmatullah wa barkakatuh

termin mam na bodajze 22 lipiec
ale po 1 usg sie wyjasni...

a teraz lece robic obiadek bo mezus wraca o 23 a ja caly dzien w wyrku lol

leniu****e

raczej odchorowuje...

do jutra inshallah sisters

wa alaiki salalm wa rahmatullah wa barkakatuh
 
Salam
Moj Yasinek jest na poziomie 0 jesli chodzi o nocnikowanie. Nawet jeszcze nie zaczelam nauki:baffled:. Ale mam zamiar wkrotce to zrobic dopoki mam czas po pozniej bedzie znowu karmienie, przewijanie, kapanie ..........:sorry2: wszystko od nowa. Mowi doslownie pare slow jak : mama, tata, piciu, dodo (spanko). Ale duzo rozumie zarowno po polsku jak i po arabsku. Lece nastawic cos na obiad ale co? Czasami mam ochote zatrudnic kucharke :confused:
 
salam aulakum wa rahmatullah wa barakatuh


a ja od rana u doktorki((((
wczorj zylki w oku mi troszke popekaly ale dzisiaj to oko cale czerwone +boli((( jeszcze kaszel katar i wogole

wiec mam antybiotyk krople do oczu i masc na zimno no usteczkach
alhamdullilah nie musimy placic za leki)))))


wlece pozniej inshaallah


wa alaiki salam wa rahmatullah wa barakatuh
 
Salam dziewczyny
A co robicie na codzien. Pracujecie?
Ja od 2 lat nie pracuje jestem w domu z Yasinem. Wczesniej pracowalam w biurze, zajmowalam sie organizowaniem imprez, weddings, business meeting itp i troche finansowymi sprawami. Teraz czas na wychowanie dzieci. Jak pojda do szkoly to poszlabym gdzies do pracy part time inshallah. Zobaczymy.
Maryam czy masz jakis muslim znajomych w PL ?
Fasoleczko kuruj sie kochana.!!!
 
Assalamu aleykum
No prosze, ja tez od 2 lat nie pracuje i siedze w domu z Yasminka no i teraz z Yasinem. Przed dziecmi pracowalam jako tlumaczka w Anglii. Yasminke w tym roku wyslemy chyba do przedszkola a ja sprobuje znalesc jakas prace najlepiej przez internet. InshAllah kheir.

Muzulmanskich znajomych mamy duzo we Wroclawiu. Niestety rok temu wyprowadzilismy sie stamtad do Szczawna i rzadko ich widujemy. Znam tez kilka siostr rozsianych po calej Polsce.
 
Salam aulakumwa rahmatullah wa barakkatuh

Jeszcze nie wyzdrowialam i obawiam sie bo to antybiotyk moze dzidiz zaszkodzic(((((((((((

Co do pracy to pracowalam w miedzyzdrojach w restauracji,a po przyjezdzie do UK jako care assistant od 2005. . .
alhamdullilah gdy weszłam na prosta droge ISLAMU zaprzestalam pracowac.
Pozniej alhamdulillah weszłam w związek małżeński z M i jestem w domciu))))
Nie powem czasami brakuje mi pracy(mam jej duzo w domku bez dziecka jeszcze)ale to nie to samo.....
Jednakze znalesc prace jest b.trudno (no chodzi mi o halal one)
gdyz wszedzie sa mezczyzni i fitna na okolo((((((((((((((((((
Moze jednego dnia ud mi sie znalesc prace ktora bede mogla wykonywac z czystym sercem inshaallah jak narazie z niczym takim sie nie spotkalam:(

salam siostrzyczki
 
reklama
Bismillah
Fasoleczko antybiotyk nie powinien zaszkodzic dziecku. ja tez bralam , 2 razy i wszystko bylo ok alhamdullah. Ogolnie antybiotyki sa raczej bezpieczne. Rozmawialam o tym z kilkoma lekarzami tu zarowno i w Polsce. Powiedzieli ze wlasciwie stan zapalny w twoim organizmie jest gorszy dla dziecka niz leczenie antybiotykami.
Wiesz ja kiedy pracowalam w Wirtual Office. To biuro gdzie prowadzi sie uslugi sekretarskie nie bedac wlasciwie w wlasciwej firmie. Kontakt jest tylko tel lub mailowy. Bylam tam z 3 innymi dziewczynami i to wszystko. Odbierasz telefony, mailujesz itp. Nie ma kontaktu z innymi praktycznie. Poszukaj na necie o tym powinno sie ci spodobac. Lub moze telemarketin etc...
Powodzenia.
Salam
 
Do góry