reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i n

czy macie w dalszym ciągu na brzuchu tą krechę linea negra czy jakoś tak?
jak długo ona może się utrzymywać?

i co okresem? kiedy może się pojawić?
 
reklama
czy macie w dalszym ciągu na brzuchu tą krechę linea negra czy jakoś tak?
jak długo ona może się utrzymywać?
też jestem ciekawa... ja nadal mam tą linięna brzuchu i wcale nie jaśnieje nawet póki co
.... co do okresu to nie wiem.....ja miałam 3dniowe krwawienie (a wcześniej to połogowe już minęło) ale takie niewielkie...wiec nie wiem czy to był już pierwszy okres czy nie
 
do roku powinna zjaśnieć ta kreska, byle tylko jej nie opalać, a w szczególności w solarium zwłaszcza przy karmieniu, bo może się zdażyć, że będzie wolniej ciemniała plus dodatkowo mogą wyjść przebarwienia na ciele i twarzy:wściekła/y:
 
u mnie linia pojawila sie pod koneic 9go miesiaca i jest nadal...ze starszakiem zniknela tak gdzies ok roku po takze dosc dlugo...
 
Ja ani w 1 ani w 2 ciązy nie miałam tej linii i nie mam. I chyba powinnam się cieszyć hmm... za to mam krechę (bliznę) po CC ;-)
 
reklama
to hormony chyba.... ja mialam w 1ciazy wrecz czarna i dluga i znikla gdzies po roku. teraz mam brazowa i krotka i tez pewnie po roku zniknie :-)
 
reklama
Do góry