reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i wszystko co z nim związane

Dziewczyny kiedy dostałyście okres? Pytam głównie mamy karmiące piersią. Ja jestem 8 tygodni po porodzie i od przedwczoraj krwawię. Nie wygląda to jak okres bo nie jest tak obficie i nie boli mnie podbrzusze jak zazwyczaj. Poza tym myślałam, że jak się karmi piersią to okresu nie ma. Może źle myślałam? Ale skąd wiedzieć czy to to jeśli wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas?
 
reklama
Ja jestem już po okresie! Wczoraj się definitywnie skończył, tylko, że ja już nie karmię piersią i dlatego tak szybko dostałam. Dzisiaj idę do gina więc zobaczymy czy wszystko ok i jaką antykoncepcję mi poleci!
 
Dziewczyny... ja wiem że temat trochę zakurzony jest, no ale mam pytanie do tych już miesiączkujących. Czy po porodzie miesiączka Wam się zmieniła? Bo ja przed ciążą miałam jak w zegarku i na dodatek trwało to 5 dni, i tylko 2 dni było obfitych. Teraz w sumie nic się aż tak nie zmieniło, ale leje się ze mnie jak z kranu. Tak jakbym jeszcze była w połogu w pierwszych dniach. W sumie tylko podkład ginekologiczny mnie ratuje :dry:
 
reklama
Aneta, po ciazy ma prawo zmienic sie miesiaczka. U mnie za kazdym razem bylo in plus czyli krocej i mniej obficie, co po jakims czasie i tak wracalo do stanu sprzed ciazy. Jednak jesli cie to niepokoi, to skonsultuj z lekarzem, bedziesz spokojniejsza.
 
Do góry