reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i wszystko co z nim związane

dziewczyny - pytam tych co się orientują.. podczas porodu byłam nacinana, i teraz w miejscu nacięcia i zrośnięcia się skóry mam takie zgrubienie - czy takie już zostanie?
drugie pytanie dotyczy szwów wewnętrznych, ponieważ miałam pękniętą szyjkę to załapałam się na szwy wewnętrzne rozpuszczalne..jednak po 3 tygodniach one nadal się nie rozpuściły.. jak długo to może potrwać, orientuje się ktoś? Normalnie po porodzie wizytę się przeprowadza po 6 tygodniach, ale może powinnam wcześniej sie wybrać?
 
reklama
Hej.Konwalianko najlepiej zadzwoń do swojego lekarza lub położnej.Każdy przypadek jednak jest inny.
Ja mam pytanie z innej beczki dotyczące odchodów połogowych.Przeszłam już etapy krwawych,brunatnych a teraz są żółte i nie jest ich zbyt wiele.To już 2 tyg po porodzie.Jak jest u Was?
 
Mimi ja jestem na etapie brązów, 11 dni po cc. Przy pierwszej cc to poszło szybciej po 14 dniach było juz czysto
konwalianko zgrubienie zostaje jeszcze jakiś czas a potem stopniowo się zmiękcza, możesz popytac w aptece o preparaty na blizny, tylko nie wiem czy można je stosować na kroczu. A skąd wiesz, ze na szyjce jeszcze są?
 
Ja pytałam np.położnej o preparat do smarowania blizny po cc powiedziała,ze przy cięciu laserowym jakie mam nie jest to konieczne,samo się zagoi.
Wisienko a jak jest z miesiączką po porodzie?
 
mimi ja tez mam teraz takie żółte upławy, jestem 20 dni po porodzie..
jak karmisz piersią to nawet pol roku później okres, jak sztucznym mleczkiem to może być już po 6 tygodniach
wisienka, bo wystają nitki:) przy wejściu do szyjki już wiszą..
 
mimi co do odchodów u mnie w zasadzie tylko żółtawe jak u ciebie chociaż wczoraj wystąpiło obfite krwawienie ?:baffled:dziś już go nie ma . co do okresu położna mówiła że nie ma reguły . wszystko jest tak indywidualne i różnie może się pojawić bez znaczenia na sposób karmienia . pozdrawiam
 
Konwalianka ja tez ma takie zgrubienie poobno to normalne;-)
Mimi ja jestem tydz po porodzie co prawde rodzilam sn ale juz mam brunatna wyzieline i nie jest jej duzo:-)
 
Mimi ja z Mackiem dostałam po 9 miesiącach, karmiłam piersią może dlatego. Myslę, ze to sprawa hormonów
konwalianko to faktycznie powinnaś to skonsultować
 
reklama
Wiecie, moze i już 2 raz rodziłam, ale nie pamiętam jak to z tym jest... też zuzywam mase podpasek, i ciągle krwawię zywą krwią.. ale to chyba normalne co? te brunatne to chyba troszke później?

Tez mam te rozpuszczalne szwy.. i po szpitalu jak tam zerknęłam to żałowałam heh...nie myslałam że to tak na okrętke szyte z supełkami hehe, ale w sumie nie wygladam tam aż tak źle:):) zobaczę jak się rozpuszczą..

AA i pamiętam z Misią, to ostantni szew rozpuścił się po jakichs 4 tyg..
 
Ostatnia edycja:
Do góry