reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i wszystko co z nim związane

reklama
ja mam dzis 12 dzien i mam krwawienia sa rozne raz obfite raz skape...na wypisie ze szpitala mam zalecana wizyte za 4 tyg ... jedyny moj problem to pieczenie w okolicach przyjaciolki chyba od podpasek az wzielam sudocrem i sobie posmarowalam bo wytrzymac sie nie da...nawet czeste mycie nie pomaga oby jak najszybciej minelo...

a jesli chodzi o to szczypanie przy oddawaniu moczu to tez tak mam... mam nadzieje ze to nic powaznego
 
dziewczyny jak szczypie to może być i jakiś stan zapalny.. ja poszłam do ginekologa (3 tygodnie po porodzie), bo dziwiło mnie, że tak mnie jeszcze boli a okazało się, ze mam stan zapalny.. lekarz powiedział, że to częsta przypadłość po porodzie.. jeśli będzie się utrzymywać, to może wcześniej do lekarza się wybierzcie
 
Corin no wlasnie nie wiem czemu tak krotko krwawilam, cieszylam sie bo mysle sobie ,,ale super" teraz mam stan podgoraczkowy (37'4) i nie wiem z czego to jest, czy z rany czy moze z tego ze nie krwawie. Na rane dalej biore antybiotyk, tzn o 3:00 biore ostatnia tabletke bo bralam go 5 dni .
 
Dziewczyny mi lekarka mówila że krwawienie może być nawet 6 tygodni tyle ile obkurcza sie macica i to ponoć dobrze bo się wszystko czyści. Po 2 tygodniach krwawienie prawie ustąpiło ale za kika dni znowu sie pojawilo. Ja już jestem miesiąc po cc i jeszcze mam takie brudnawe uplawy. Marze żeby to się już skończyło!
Emka tak jak mówi Corin dzwoń do gina ,bo to krwawienie faktycznie troche za krótko no i ta gorączka. Mnie też szczypała cewka moczowa ale to od cewnika. Na szczęście po tygodniu przeszło.
 
Mnie też szczypała cewka moczowa ale to od cewnika. Na szczęście po tygodniu przeszło.

ja jestem 12 dni po CC i jeszcze szczypie ale to nie jest takie szczypanie jak na poczatku... oby nic zlego sie nie dzialo bylam dzis u gina ale w sprawie rany bo troszke z prawej strony nie goi sie z lewej juz sladu nie mam tylko kreska a z prawej na dlugosc 3 cm nie zrasta mi sie ogladnal przepisal masc i ma sie wszystko zagoic oby tak bylo ja juz myslalam ze znowu beda mi zakladac szwy :/ mama mnie tak nastraszyla ahh
 
Em_ka nie lekceważ tego, moja znajoma tez miała gorączkę jakis czas po porodzie, okazało sie że źle ja wyczyścili i gdyby szybko nie zareagowali to byłoby kiepsko z nią, wezwali pogotowie.. więc lepiej dmuchać na zimne:) ale mam nadzieje, że u ciebie to poprostu jakiś inny powod tej gorączki..
 
reklama
Do góry