reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg krwawy, po pologu krwawo

Dołączył(a)
28 Luty 2020
Postów
6
Cześć ,
Mam pytanie i obawy.
Jestem 9 tygodni po porodzie.
Odchody zniknęły w 5 tygodniu, połóg myślałam że przebieg bez komplikacji.
Od tygodnia, może półtora krwawie....czerwona krwią jakby ze śluzem, czasem różowa.
Byłam u ginekologa i ona powiedziała że z jej punktu widzenia wszystko jest ok.
Obkurczone tak jak powinno, patologii nie ma, a krwawienie czasem jest. Ona nie wie dlaczego ale tak.sie dzieje.
Mało mnie usatysfakcjonowała jej odpowiedź...tymbardziej że strach uprawić sex , a do tego czasem brzuch boli.
Nie jest to okres, gin mówi że nic nie widać a ja średnio wierzę.
Miała któraś podobnie??
Coś się okazało?
Rodziłam siłami natury.
Dziękuję
 
reklama
Jestem po 3 porodach, i zawsze dostawałam krwawienia ok 6 tyg po porodzie, następnie co miesiąc normalne regularne miesiaczki. I wiem ze wiele kobiet tez tak ma
 
Może to być już pierwsza miesiączka. U mnie przez ok. pół roku miesiączki były bardzo obfite i trwały dłużej niż zawsze. Później wszystko wróciło do normy.
 
Do góry