reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg po CC

G

guest-1681834848

Gość
Witam, jestem 5 dni po cesarskim cięciu i zauważyłam że dzis zanikły mi odchody pologowe.. nie ma żadnej krwi , śluzu nic ... Nie wiem czy to normalne czy jutro dzwonić do lekarza. I to jest moje pierwsze pytanie do was , czy to normalne ? Może będzie zanikać i znowu się pojawiać?
Moje drugie pytanie do mam, mój maluszek ma ciągle zimne dłonie i stopy ( no chyba że założę mu skarpetki) plus do tego widać że są lekko sine... Maluszek ma tak praktycznie cały czas , zmniejsza mu się to gdy śpi a zwiększa gdy się budzi i rusza.. wróciliśmy ze szpitala parę dni temu musimy pozałatwiać sprawy urzędowe i dopiero będę mogła go zapisać do pediatry. Chciałabym tu też się dowiedzieć czy panikuje czy jednak powinnam się tym zająć .
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
moj synek też ma ciągle zimne rączki i nózki, więc spokojnie, to normalne u noworodków.
Odchody połogowe po cc zanikły mi po 5 tygodniach, jeżeli totalnie wszystko ci zanikło powinnaś skonsultować się z lekarzem, 5 dni to bardzo krótko. Macica w szpitalu prawidłowo ci się obkurczała ?
 
U mnie też po cc krótko było. Dawno to było, więc nie powiem ile dokładnie, ale podobnie jak u Ciebie. Potem jeszcze do tych 6 tygodni po pojawiały się jakieś plamienia itp.
A to teraz pediatra nie przychodzi na wizytę domową?? Jeśli jeszcze nie była u Ciebie położna ani lekarz, to nie zdziw się jak zapukają do Ciebie na początku tygodnia ;-)
 
Po obu CC mialam tak jak ty. Byłam na wizycie kontrolnej u lekarza bo wtedy bardzo mnie to martwiło. Połóg zanikł tak jak u Ciebie, ale po tygodniu znowu się pojawił ale bardzo delikatny. Takie plamienia z przerwami kilkudniowymi trwały do 6 tyg
 
U mnie połóg po cesarce tak samo wyglądał. Krwawiłam i potem przestałam i dalej krwawiłam. Na początku też przestałam krwawić i położna kazała mi iść do lekarza, ale wszystko było dobrze.
 
Witam, jestem 5 dni po cesarskim cięciu i zauważyłam że dzis zanikły mi odchody pologowe.. nie ma żadnej krwi , śluzu nic ... Nie wiem czy to normalne czy jutro dzwonić do lekarza. I to jest moje pierwsze pytanie do was , czy to normalne ? Może będzie zanikać i znowu się pojawiać?
Moje drugie pytanie do mam, mój maluszek ma ciągle zimne dłonie i stopy ( no chyba że założę mu skarpetki) plus do tego widać że są lekko sine... Maluszek ma tak praktycznie cały czas , zmniejsza mu się to gdy śpi a zwiększa gdy się budzi i rusza.. wróciliśmy ze szpitala parę dni temu musimy pozałatwiać sprawy urzędowe i dopiero będę mogła go zapisać do pediatry. Chciałabym tu też się dowiedzieć czy panikuje czy jednak powinnam się tym zająć .
Pozdrawiam serdecznie
Musiałaś mieć mocno oczyszczoną macicę. Ja miałam dodatkowo dren w ranie który zdjęli w szpitalu w dniu wypisu. Możesz zadzwonić jutro do swojego ginekologa, ale jeżeli nie ma bólu brzucha innego niż do tej pory, to pewnie nic się nie dzieje. Ja po 5-6dniach od CC nosiłam wkładki, bo czasami trochę coś poleciało, tak na szelki wypadek. Zdrówka.
 
Jeśli nie czujesz żebyś miała gorączkę lub inne niepokojące dolegliwości to myślę, że możesz jeszcze odczekać.
U noworodków to jest normalne, zanim wszystko się ureguluje trochę to trwa, temperaturę sprawdzamy ręką na karku wtedy wiemy w jakim mniej więcej ogólnym stanie jest maluch. U dzieciaczków nawet do paru miesięcy może się utrzymywać zasinienie i wychłodzenie rączek i stópek ;)
 
reklama
moj synek też ma ciągle zimne rączki i nózki, więc spokojnie, to normalne u noworodków.
Odchody połogowe po cc zanikły mi po 5 tygodniach, jeżeli totalnie wszystko ci zanikło powinnaś skonsultować się z lekarzem, 5 dni to bardzo krótko. Macica w szpitalu prawidłowo ci się obkurczała ?
Tak właśnie prawidłowo , nie było z tym żadnego problemu
 
Do góry