reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Połóg..samopoczucie, zdrowie itd..

Arteofbeauty

Zaangażowana w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Jak się czujecie po porodzie?
U mnie mija 10 dzień i czuję ,że mogę góry przenosić :) Mały śpi ksiązkowo 4-5godz , potem karmienie,przewijanie i znów śpi :) Mam czas na malowanie paznokci,makijaż,prasowanie,pranie czy zakupy.

Wagowo spadek w 10dni 10kg ale jeszcze przede mną 13kg :)
Wczoraj miałam zdjęte dwa szwy - nie nacinali ani nie pękłam ale miałam super dr na sali i mówi ,że przy okazji zrobi lekką plastykę jak już jest :p i wygląda lepiej niż przed :p

Byłam też załatwić wczoraj akt urodzenia i pesel - potem na godzinke wróciłam do domku na obiad i czas na zakupy :) Teściowa zajeła się Aleksem pół dnia ale spał wiec nawet nie zauważył ,że nas nie ma :) zresztą nie martwiłam się o niego bo wiedziałam ,że jest dobrych rękach ale martwiłam się o nią ,że może ją wymęczyć i się zniechęci na przyszłość itd ale na szczęście tak nie było :p

Ale ,żeby nie było tak słodko..wczorajszym obiadem sie zatrułam (bigos mojej mamy chyba skisł i tak mi sie zdawało ale zjedliśmy) i od 3ciej w nocy miałam sensacje żołądkowe....o 7:30 wstałam szykować mleko dla Aleksa i zdążyłam wyjąc go z łóżeczka i położyć mężowi na brzuch i poszłam do kuchni..i czuje ,że coś nie tak i ,że nic nie słysze i zdążyłam tylko usiąść na taborecie i powiedzieć "Rafał mdleje" i wiecej nie pamiętam - zorientowałam się już jak lezałam na podłodze a mąż trzymał mnie pod ręce a ja krzyczałam ze strachu bo nie wiedziałam co sie dzieje ze mną ze leże na wycieraczce w korytarzu..

Powiem ,że uczucie straszne i nigdy wcześnie nie zemdlałam w zyciu...dziś robie pass i leze sobie i jem bułke słodką i pije kawke..
od kilku dni odstawiłam cukier,słodycze ,jasne pieczywo - nie wiem czy zemdlałam przez to, czy przez nocne osłabienie po biegunce czy może już ostatnia opcja - brałam lek Bromergon(hamujący laktacje) .Lek odstawiłam i nie chce go wiedzieć ale waham się czy powinnam iść do ginekologa dziś czy poczekać czy sie powtórzy taka akcja..

a jak u was?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
boska.ka Trwający połóg, samopoczucie Ciąża, poród, połóg 9
B Połóg - ponowne krwawienie Ciąża, poród, połóg 2
K Połóg Ciąża, poród, połóg 10
F Połóg - krwawienie i ból brzucha Ciąża, poród, połóg 1
K Połóg Potrzebuję porady 6
B Połóg Potrzebuję porady 4
M Połóg krwawy, po pologu krwawo Ciąża, poród, połóg 2
karolinakychy Połóg Grudniowe mamusie 2019 0
Biedroneczka83 Połóg - ciągle parcie na pęcherz (posiewy, morfologia OK) Ciąża, poród, połóg 14
M Pochwa po porodzie Potrzebuję porady 12
A Szczepienia ochronne Ciąża, poród, połóg 0
Gagatka88 Baby Blues i depresja poporodowa - warto rozmawiać Ciąża, poród, połóg 71
M Styczniowe mamy 2018 Styczniowe mamy 2018 17253
aniavicky Połóg Ciąża, poród, połóg 10
M Plamienie po połogu Ciąża, poród, połóg 3
M Bezpłatne warsztaty treningu mięśni dna miednicy w Poznaniu Poznań 1
afiliacja POŁÓG, czyli jak dochodzą nasze ciała i psychika po porodzie, baby blues itd. Dzieci urodzone w kwietniu 2012 219
konwalianka Połóg i wszystko co z nim związane Dzieci urodzone w lipcu 2011 177
Aestima Połóg Czerwcowe archiwum 422
klaudencja Połóg i n Dzieci urodzone w kwietniu 2011 98
koriander połóg: dochodzimy do siebie po porodzie Dzieci urodzone w czerwcu 2010 201
IzaBK Połóg Archiwum mam listopadowych 255
I Torba do szpitala - poród, połóg Dzieci urodzone w październiku 2006 30
efunia POŁÓG Dzieci urodzone w październiku 2005 98
A Żelazo, a złe samopoczucie Potrzebuję porady 5
Mama plus Złe samopoczucie a wyniki badan Potrzebuję porady 3
A Zbyt dobre samopoczucie i panika z tym związana... Potrzebuję porady 12
Mari_gold Złe samopoczucie po odstawieniu od piersi Potrzebuję porady 7
R 29 tydzień i zle samopoczucie Ciąża, poród, połóg 3
O Czy to objawy ciazy? Potrzebuję porady 10
Natalka92 Wieczorne bóle brzucha i ogólne złe samopoczucie we wczesnej ciaży. Ciąża, poród, połóg 3
DiunaTheCat Koszmarne samopoczucie w I trymestrze Ciąża, poród, połóg 8
Sandra_kaminska Samopoczucie przed porodem. Potrzebuję porady 6
L Złe samopoczucie po wiesiołku. Staramy się 3
N Złe samopoczucie po zastrzyku Cetrotide Ciąża po in vitro 0
O Nerwica? Rzucawka? Co to.. Potrzebuję porady 11
K Badanie prenatalne i złe samopoczucie Potrzebuję porady 7
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
S co robicie z tym dziewczyny? Wrześniowe mamy 2018 18
M Codzienne dolegliwości i nasze samopoczucie Ciąża, poród, połóg 0
Kasia2201 Samopoczucie w III trymestrze ciąży. Potrzebuję porady 3
M Dolegliwości i samopoczucie lipcowych mam 2017 Szczecin 6
L Bardzo chuda osoba w ciąży i spadek wagi Potrzebuję porady 31
E Złe samopoczucie, ciągły katar Potrzebuję porady 8
Ayashi86 Samopoczucie tuz przed porodem Potrzebuję porady 31
ewelinax5 Nasze samopoczucie :) Dzieci urodzone w maju 2015 27
N samopoczucie:) Dzieci urodzone w kwietniu 2015 43
Asiołek Na poprawę humoru i lepsze samopoczucie :) Dzieci urodzone w sierpniu 2014 34
natkusia Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie Dzieci urodzone w sierpniu 2014 428
A I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości Dzieci urodzone w październiku 2013 807