reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg - uczucie zimna

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2020
Postów
11
Witam 😊
Mam do Was dziewczyny małe pytanko , jestem 4 dni po porodzie , od dzisiaj rana strasznie mi zimno 🤷🏻‍♀️Normalnie momentami aż mną telepie , przed ciąża należałam do zmarzluchów za to w ciąży wrzeszczaam ciagle do okola żeby ok a otwierać bo tak mi było gorąco 😏 czy to powrót do starego stanu ? Czy może w połogu tak jest ? To moja 1 ciąża i jestem zielona jak trawa na wiosnę 😁 pozdrawiam
 
reklama
Ja też tak miałam,dostawałam takich dreszczy,że mną rzucało po łóżku😔minęło, nic złego się nie stało więc zakładam,że tak się po prostu czasem dzieje🤷‍♀️
 
W połogu hormony dają czadu i mogą powodować dziwne odczucia, ja miałam takie dreszcze z zimna że najchętniej weszłabym do piekarnika a później przyszedł etap okrutnego pocenia się, budziłam się dosłownie mokra i do przebrania.
 
Do góry