reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG !

M

Mała-czarna-2277

Gość
Mam pytanie do mamusiek które rodziły, mianowicie jestem 6 tygodni po porodzie od 5/4 tygodnia czułam się super nic nie bolało weszłam w 6 tydzień i od paru dni mam dokuczliwy ból jajników i podbrzusza ( jak na miesiączkę) ktory się nie nasilał aż do dziś jak wstałam poczułam bardzo duży dyskomfort co mnie zaniepokoiło(biorę tabletki przeciwbólowe ale nie zabardzo one pomagają 😓) . Pytałam na początku położnej czy to normalne ona stwierdziła ze tak ale jednak mam dziwne przeczucia ze tak nie powinno być 😔😓czy któraś tez tak miała w połogu ? (Nie karmie piersią ) Tak samo dziwnie ciągnie tam gdzie zaczyna sie puśka nawet przy oddawaniu moczu 🙈
 
reklama
Mam pytanie do mamusiek które rodziły, mianowicie jestem 6 tygodni po porodzie od 5/4 tygodnia czułam się super nic nie bolało weszłam w 6 tydzień i od paru dni mam dokuczliwy ból jajników i podbrzusza ( jak na miesiączkę) ktory się nie nasilał aż do dziś jak wstałam poczułam bardzo duży dyskomfort co mnie zaniepokoiło(biorę tabletki przeciwbólowe ale nie zabardzo one pomagają 😓) . Pytałam na początku położnej czy to normalne ona stwierdziła ze tak ale jednak mam dziwne przeczucia ze tak nie powinno być 😔😓czy któraś tez tak miała w połogu ? (Nie karmie piersią ) Tak samo dziwnie ciągnie tam gdzie zaczyna sie puśka nawet przy oddawaniu moczu 🙈
A na wizycie po porodzie byłaś?
 
Mam pytanie do mamusiek które rodziły, mianowicie jestem 6 tygodni po porodzie od 5/4 tygodnia czułam się super nic nie bolało weszłam w 6 tydzień i od paru dni mam dokuczliwy ból jajników i podbrzusza ( jak na miesiączkę) ktory się nie nasilał aż do dziś jak wstałam poczułam bardzo duży dyskomfort co mnie zaniepokoiło(biorę tabletki przeciwbólowe ale nie zabardzo one pomagają 😓) . Pytałam na początku położnej czy to normalne ona stwierdziła ze tak ale jednak mam dziwne przeczucia ze tak nie powinno być 😔😓czy któraś tez tak miała w połogu ? (Nie karmie piersią ) Tak samo dziwnie ciągnie tam gdzie zaczyna sie puśka nawet przy oddawaniu moczu 🙈
Może dostaniesz okres po prostu.
 
reklama
Do góry