reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

Dołączył(a)
9 Grudzień 2022
Postów
1
Witam. Jestem prawie 6tygodni po porodzie który zakończył się cesarskim cięciem . Od tygodnia mam obfite krwawienie , pobolewa mnie brzuch jak na okres , czuje się osłabiona i boli mnie głowa. Czy któraś z was tak miała i to normalny objaw czy warto udać się do lekarza? Może panikuje po prostu.
 
reklama
Witam. Jestem prawie 6tygodni po porodzie który zakończył się cesarskim cięciem . Od tygodnia mam obfite krwawienie , pobolewa mnie brzuch jak na okres , czuje się osłabiona i boli mnie głowa. Czy któraś z was tak miała i to normalny objaw czy warto udać się do lekarza? Może panikuje po prostu.
Prawdopodobnie masz okres. Ja mimo kp zawsze zaraz po pologu dostawałam okres ...
 
Witam. Jestem prawie 6tygodni po porodzie który zakończył się cesarskim cięciem . Od tygodnia mam obfite krwawienie , pobolewa mnie brzuch jak na okres , czuje się osłabiona i boli mnie głowa. Czy któraś z was tak miała i to normalny objaw czy warto udać się do lekarza? Może panikuje po prostu.
Na pewno wybrałabym się do ginekologa. Nie wiadomo co się dzieje i to takie zgadywanie przez internet idz na wizytę i wszystko będzie jasne. Nie ma co bagatelizować
 
Połóg połogowi nie jest równy. Moj pierwszy trwal ze 3 tygodnie i byl bardzo skąpy, a drugi po drugiej cesarece, niby się konczył, a po tygodniu nawracał i tak przez 9 tygodni. Akurat tak mnie umowil, na wizyte ginekolog i wszytsko bylo ok. Fakt faktem, ze nie mialam zadnych bóli. Tak jak pisza dziewczyny, moze to juz miesiaczka. Niektore panie juz po 3-5 tyg od cc/porodu maja owulacje.
 
Połóg połogowi nie jest równy. Moj pierwszy trwal ze 3 tygodnie i byl bardzo skąpy, a drugi po drugiej cesarece, niby się konczył, a po tygodniu nawracał i tak przez 9 tygodni. Akurat tak mnie umowil, na wizyte ginekolog i wszytsko bylo ok. Fakt faktem, ze nie mialam zadnych bóli. Tak jak pisza dziewczyny, moze to juz miesiaczka. Niektore panie juz po 3-5 tyg od cc/porodu maja owulacje.
Co nie zmienia faktu, że nie wiadomo co się dzieje i tylko ginekolog może to sprawdzić. Lepiej nie bagatelizować i dbać o siebie :)
 
reklama
reklama
Do góry