reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG

Efuniu moje nóżki są już takie jak przed ciążą!!!

Z raną jest gorzej: jestem już 9 dni po porodzie a mam wrażenie jakby bolało mnie coraz bardziej i używałam już wszystkiego żelu Rivel, Altacetu w żelu, szarego mydła, tantum rosa i nic...
może dlatego, że rana zaczyna się dosłownie przy odbycie!!!
Straszna męka - mam nadzieję, że kidyś się to skończy1!!
Teraz próbuję Sudokremu. Zobaczymy czy pomoże! :(
 
reklama
kaszu z tymi stopami to mnie pocieszyłaś... chociaż nie wiem czy takie słoniowe stopy jak moje szybko odpuszczą...
ale kochana, martwi mnie co piszesz o ranie... konsultowałaś to z lekarzem?? albo jakąś dobrą położną? o zakażenie nietrudno :(
 
Kaszu - jesteś pewna, że chcesz użyć Sudocremu? Mnie się wydaje, że nie powinnaś. Rana krocza nie jest jego przeznaczeniem. Stosowałaś Rivanol? To środek bakteriobójczy na trudno gojące się rany. Ja stosowałam i zresztą na zmianę z Tantum Rosa nadal stosuję !
 
a moze warto jednak skorzystac z balsamu szostakowskiego...


Efunia po porodzie jesli duzo pijesz to i stolec jest tez lużniejszy poza tym słynne czopki glicerynowe ...
 
reklama
Do góry