reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

z gory przepraszam za doslowny opis
kilolek, ja mialam podobny objaw, byla krew i wygladalo jakby blizna sie rozchodzila, pomogla mi polozna, bo sie okazalo ze to szwy spod niej "wyłażą", te rozpuszczalne. podobno mialam na nie uczylenie... polozna je doslownie mi wycisnela przez te dziurki co sie zrobily, a pozostale powycinala. zlala to woda utleniona i za 2 dni jak reka odjal. mowila mi tez, ze czasami to nawet sie ropka pojawia w tych miejscach... brrrr
moze wiec to to?
ale teraz jakoś tak miałaś czy dawno? Bo ja już nie mam szwów, powylaziły mi. no na 99,9% jeste pewna. No bo wiadomo wszystkiego sobie nie oblukam sama, nawet z pomoca lusterka. ALe szwy ze środka mi odpadaly i wyłaziły jakieś 2 tygodnie po porodzie
 
reklama
ale teraz jakoś tak miałaś czy dawno? Bo ja już nie mam szwów, powylaziły mi. no na 99,9% jeste pewna. No bo wiadomo wszystkiego sobie nie oblukam sama, nawet z pomoca lusterka. ALe szwy ze środka mi odpadaly i wyłaziły jakieś 2 tygodnie po porodzie
to bylo tak wlasnie w2-3 tyg po porodzie, ale polozna mi mowila ze jak by ich na sile nie wyciagnela to po dlugim czasie by sie nawet zaczely paprac... dlatego tak skojazylam... moze akurat Ci zostal 1 czy 2...
no ale w sumie szlam bym teraz z tym do lekarza...
 
A ja dostalam chyba jednak @ , najpierw 2 dni bylo plamienie a teraz leci jak z kranu :szok: Odzwyczailam sie od tego przez 9 miesiacy :confused::baffled:
 
A ja dzis dostalam @... boshheee jakie to dziwne uczucie.:baffled::baffled:
Ale jak narazie (odpukac) nie jest zle... tzn ani brzuch nie boli, ani nie jest jakis obfity... hmm... oby tak do konca, bo przed ciaza to ja mdlalam gdy mialam okres, bol przeokropny i nawet najmocniejsze tabletki nie pomagaly. :no:
 
a ja juz nie wiem .... bo u mnie było tak od poczatku...
najpierw normalne krwawienie poporodzie pozniej coraz mniej przeszlam na wkladki ale jeszcze cos tam delikatnie caly czas "wychodziło" pozniej byl to jakby sluz brunatny pozniej coraz jasniejszy itp ... juz myslalam ze mi sie konczy i na sylwestra mialam bol brzucha jak na @ i nie wiedzialam czy dostane czy nie ... nasteonego dnia mialam wkladke zabarwiona krwia nasteonego dnia ciemny brunatny kolor i na dzien dzisiejszy czysto ... :| zgłupiałam całkiem tyle czasu? moze mialam to co Iza mowila ten przedłuzony ... eh bo sama nie wiem sporo dziewczyn rodziło po mnie duzo i juz maja @ za soba ... ja zawsze byłam inna :baffled:
 
a ja juz nie wiem .... bo u mnie było tak od poczatku...
najpierw normalne krwawienie poporodzie pozniej coraz mniej przeszlam na wkladki ale jeszcze cos tam delikatnie caly czas "wychodziło" pozniej byl to jakby sluz brunatny pozniej coraz jasniejszy itp ... juz myslalam ze mi sie konczy i na sylwestra mialam bol brzucha jak na @ i nie wiedzialam czy dostane czy nie ... nasteonego dnia mialam wkladke zabarwiona krwia nasteonego dnia ciemny brunatny kolor i na dzien dzisiejszy czysto ... :| zgłupiałam całkiem tyle czasu? moze mialam to co Iza mowila ten przedłuzony ... eh bo sama nie wiem sporo dziewczyn rodziło po mnie duzo i juz maja @ za soba ... ja zawsze byłam inna :baffled:

Mi się jeszcze nie skonczyło.Niby konczył sie połóg coraz mniej az po 6tyg nic nie leciało 3 dni. I nagle 2 dni ból brzucha i krew... do tej pory leci tylko w nocy nie. :dry: Jutro ide do gina oby był to suuuper długi okres a nie jakies powikłanie po porodzie.:blink:
 
Przepraszam,że post pod postem.

Z tym krwawieniem to wyszło tak,że jakis śluz mam tam i jeszcze dużą macice:dry:.
Powiedział,że normale to nie jest z tym krwawieniem ale to krew połogowa raczej nie jest (nawet wąchał tą krew:-D:-D) Przepisał m doxycyline i stedril 30.
Szukałam w necie coś na temat tej doxycyliny i nic nie mogę znaleść co by mi pasowało to mojego przypadku:sorry2: no i ceny znaleść nie mogę:dry:.Jutro wykupie to sie okażę:tak:.
Jeśli po doxycylinie krwawienie w ciągu 7 dni nie ustanie mam przyjść:sorry2: (oby nie szpital:no:).

W sumie to nie prosiłam o żadne anty a mi przepisał( a jaka cena wysoka:-D:-D) no chyba,że to mam brać na wyregulowanie.Jak przepisał to niech będzie - przecież on lekarz nie ja:tak:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a ja po wizycie dzis i te krwawienie co mialam tzn plamienie widocznie taki urok macica juz normalnych kształtów od srodka rana zagojona jajniki maja pecherzynki cykle sie zblizaja i musze uwazac na to aby nie zajsc w ciaze :p a no i nie zdecydowalam ze na zadne anty chociaz pozniej zalowalam moglam wziasc juz rezecpte na tabletki i w domu zastanowic sie czy brac je czy nie eh no i dla karmiacych sa te na C i Amelia? bueheheeh zapomnialam tezz te na A tansze jak stwierdzil moj gin ;] wrazie czegos mam przyjsc wczesnije a jak nie maj-czerwiec cytologia ;]
a i zelazo brac bo jakas blada ja :] juz nic nie chcialam mowic o solarium hehehe
 
Do góry