reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

Aestima

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2010
Postów
7 404
Dziewczyny, jest nas coraz więcej- pomyślałam, ze przyda nam się taki wątek- na wątpliwości związane z tym co się z nami dzieje po porodzie, co jest normalne a co nie. Po porodzie cały świat się kręci wokół Maluszka- jego jedzenia, kupek, siuśków, ale myślę, że przyda nam się też takie miejsce gdzie dla odmiany zajmiemy się troszkę tylko sobą :)
 
reklama
Wspaniały pomysł !! Bo tych rozterek będziemy miały pewnie sporo, pomimo iż maluszek to cały nasz świat... o sobie też nie możemy zapominac :)
 
Super pomysl Aestima! Mi sie juz marzy, ze niedlugo bedziemy sie zastanawiac czy juz sie mozna seksic :-D;-)
 
Anapi mi to sen z powiek spędza !! !! !! Bo niby 4-6 tyg nie powinno się seksic po porodzie (;( ) i przeraża mnie to !! Wiem ze prawdopodobnie bedzie bolało i nie w głowie nam bedą takie atrakcje... ale cholera ponad miesiac bez urka burka.... oł lord... nie zniese !! (to mi teraz przypomniałas :p )
 
Oj, dziewczyny, trzeba będzie sobie radzić "na około" ;-) żeby było miło, ale nie "aż tak" :-p

Aestima, genialny pomysł - ja się najbardziej boję dołków poporodowych. Jak Ty sobie radzisz?
 
Ja wytrzymalam 4tyg (normalnie po 6 jest kontrola u ginka i zielone swiatlo), fajne uczucie jak drugi pierwszy raz.
 
a ja gdzies czytałam na jakims innym watku, że kobitka po 2 tyg zaczęla już na nowo z mężuchem ten teges :D
 
Anapi, ja już b. intensywnie się zastanawiam nad tym;)

Kurcze, niby jeszcze 4 tyg., ale tyle chyba nie da rady wytrzymać...

A myślicie, ze tylko orgazm pochwowy jest zakazany? Jak to jest??
O znalazłam coś:
Połóg a orgazm łechtaczkowy? - Poród i po porodzie - Jestem w ciąży - Onet.pl Dziecko

Nie dokonca to rozumiem, w koncu skad wiadomo czy wogole sie osiagnie orgazm za pierwszym razem, u mnie poczatki byly pomalutku i delikatnie, nie w glowie mi bylo "dochodzenie" ale wogole powrot do seksu. Wydaje mi sie, ze jak juz nic sie nie leje i nie boli to mozna probowac.
 
reklama
ale cholera ponad miesiac bez urka burka.... oł lord... nie zniese !! (to mi teraz przypomniałas :p )

padłam...:rofl2:

ja tam póki co nie myśle o sexiku, zawsze są zamienniki :laugh2: 2 dni temu chcielismy ale tak mnie wszystko bolało że ni hu hu ... aż ciarki mnie przeszły jak sobie przypomniałam... :crazy:
 
Do góry