reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

MAMUSIU ale bioroc pigulke nie będziesz miała okresu, bo w przypadku tych tabletek nie masz przerwy 7 dniowej. Co do ciąży to ochrona jest do 12 godz, wiec jeśli zapomniana tabletke wzielas w ciagu 12 godzin to nic się nie stanie; jeśli wzielas tabletke po 12 godzinach to przez 7 dni powinnas stosować dodatkowe zabezpieczenie. To tyle z mojej wiedzy.
 
reklama
u mnie 6 października, niemal dokładnie 4 m-ce po porodzie pojawiła się krew :eek: co prawda trwało to 3 dni i było to jedynie delikatne plamienie, wiec sądze ze to jednak był pierwszy okres a nie jakieś problematyczne sprawy, zatem zobaczymy kiedy i z jaką obfitością pojawi sie drugi :crazy: Gin przepisał tabletki, ale nie mam zaufania do nich, więc jedynie ogumienie w użyciu :-p
 
Do góry