reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połówkowe - wyniki

Sorki ze dopiero odpisuje ale nie dostałam żadnego powiadomienia i myślałam ze nikt mi nie odpowiedział...
odpowiadając na pytania robię usg na każdej wizyc mój lekarz ma również to 3D/4d wiec podglądam na bieżąco, wagę tez nam na każdej wizycie, mózg badał i serduszko tez za każdym razem ogląda komory itd. Myśle ze sprzęt ma pożądny.
 
reklama
Ale Wlansie jako takich prenatalnych nie mam i mówi ze nie trzeba nie wiem na ile on jest w stanie wykluczyć różne wady, choroby... na pewno tych genetycznych nie a na to jest już za późno... wiec nic tylko czekam na zdrowa córeczkę bo inaczej myśleć nie mogę :)
 
A ktory masz teraz tc? Mysle, ze warto zrobic dokladniejsze badania anatomii, zwlaszcza serduszka i mozgu, przeplywow, lozyska itp. No i jak juz placisz to warto zagadac o opcje 3d, to cos cudownego podejrzec maluszka jaki ma nosek i usta :D ja sie w tym zakochałam, mąż tak samo, od tamtej pory jest o wiele czulszy dla brzuszka, zaczyna mowic do niego i go caluje :D polecam! :)

Ja mam teraz 27 tc, tak jak pisałam już ze to usg 3D czy 4d mam na każdej wizycie w sumie pokazane.
 
Czy tylko ja nie robiłam badań prenatalnych??? Powiedzcie mi czy któraś jeszcze się odważyła ich nie robić? I czy jest sens zrobić chociaż ostatnie?? Mój lekarz mi odradził a ja w to poszłam... teraz żałuje :( mówi ze wszystko jest w porządku itd... doradźcie coś, w pierwszej ciazy tez nie robiłam tych badań a chodziłam do tego samego lekarza
Ja nie robiłam z krwii. Chodzę na samo USG do lekarza który ma odpowiednie certyfikaty i robi pomiary wszystkich narządów, za każdym razem gdy pojawiam sie. Gdyby na którymś etapie powiedział że coś jest nie tak, wtedy bym robiła badania dalej.
 
ehm. teraz zauważyłam że pisalysmy na polowkowym. już wszystkie są po tym badaniu, więc nie będzie nowych postów, więc można się przenieść na ogólny wątek ;) będzie przejrzyściej
 
reklama
Do góry