reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położenie miednicowe - czy brzuch też opada nisko?

Lil.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Luty 2022
Postów
165
Hej dziewczyny czy przy położeniu miednicowym brzuch też opada na koniec ciąży. Wiecie, mówi się, że jak brzuch idzie w dół to poród blisko. Czy przy położeniu miednicowym też tak jest?
 
reklama
U mnie było polozenie miednicowe i szczerze...może to temu że pierwsza ciąża i mało doświadczona byłam ale nic nie zauważyłam żeby brzuch inaczej wyglądał 🤷‍♀️ a bawiłam sie pod koniec w zdjęcia co tydzień z brzuszkiem.
 
Z powodu ułożenia miednicowego w 38 TC miałam CC, nie zauważyłam by brzuch był jakoś nisko w porównaniu do pierwszej ciąży. Wg mnie na zdjęciu sprzed pójścia do szpitala wygląda na wysoko ułożona piłkę do kosza 🤣 Choć w pierwszej ciazy nie zauważyłam by był też szczególnie nisko, a najbliższe osoby z otoczenia widziały różnice 🤷 Był może trochę niżej, ale nieznacznie
 
Ja miałam miednicowe i miałam cc.
Wiesz po czym poznałam że brzuch mi opadł ? Może jakoś bardzo bardzo bardzo tego nie było widać ( ja w każdym razie tego nie widziałam ale inni mówili mi że tak ) ale opadł.
Po zgadze.
Przez cały 3 trymestr zgaga dobijała mnie każdej zakichanej nocy 😱🤯😵‍💫 aż nagle pod sam koniec ciąży ... w cudowny sposó się skończyła 🥳I wtedy właśnie słyszałam że brzuch mam ciut niżej.
 
Do góry