reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polozenie miednicowe dzidziusia

Moj na ostatnich 2 usg tez ciagle lezal glowa w dol :) Nawet sie martwilam bo to juz ze 2 miesiace tak lezy. No chyba ze kladzie sie tak tylko do badania a normalnie jest w innej pozycji. Nie wiem co o tym myslec. ::)
 
reklama
Monika, moja we wtorek też leżała "odpowiednio", a dziś mi się wydaje, że leży odwrotnie ;) inaczej się porusza i przebiera kopytkami ;)

na ostatnim usg w szpitalu, przed porodem dowiemy się co i jak! pocieszające jest to, że maluchy maja coraz mniej miejsca i ciężko im będzie zmienić pozycję na "nieodpowiednią" ;)
 
No wlasnie. Moje male tak od wczoraj sie kreci ze chyba juz tez inaczej sie ulozylo. Wystawilo chyba glowke bo byla dosc duza gorka i to twarda az sie przestraszylam. Poglaskalam toto i wlazlo na miejsce. Dzis tez buszowalo calkiem niezle i stukalo az pod zebrami. 26 mam usg wiec zobacze jak lezy :)
 
Widziałam coś........ Na internecie.......... Ale nei wiem czy wy też chcecie to oglądać.... Bleeeeeeee - bardzo dobitnie pokazany poród z nacięciem krocza, po ktorym wręcz wypada dziecko ułożone miednicowo...... Więc mam rozumieć, że jak Gaja jest pupką w dół to mogę rodzić naturalnie?
 
reklama
Moj lekarz stwierdzil, ze jesli dzidzia dalej bedzie miednicowo albo poprzecznie (tak jak teraz) to absolutnie cesarka. Ale po rozpoczeciu akcji porodowej (teraz podobno jesli tylko nie ma zagrozenia zycia to cesarke robi sie tylko po rozpoczeciu sie skurczow- latwiej sie tnie i mniejsze ryzyko krwotoku).
 
Do góry