reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

połozenie płodu / kiedy sie zmienia na glowkowe/

ja właśnie dziś dowiedziałam się,że mała już ''na główce ''bryka:tak::tak::tak: doktor mówił,że bardzo ciężko będzie jej zmienić to położenie...zaczęłam 32 tydzień ciąży.
 
reklama
moze odswierze temat

moja mala lezy sobie poprzecznie i zobaczymy co bedzie dalej 32tc ,na obracanie zewnetrzne jak cs nie chce sie zgodzic jak cos to zostawiam to jej :)
 
Nasza córcia długo siedziała sobie na pupce i obróciła się dopiero ok 30 tygodnia. Najpierw na boczek i tak sobie poziomo kilka dni siedziała a później na główkę. Za to ok 35 tygodnia znowu na kilka dni wróciła na boczek i znowu siedziała poziomo ale tylko jakieś 2-3 dni i znowu odwróciła się na główkę (na szczęście tak wykazało ostatnie usg). A już się martwiłam, że nie będzie miała możliwości obrócenia się, bo jak na ten etap ciąży, to mam mały brzuszek a dzidziuś jest normalnych jak na ten etap rozmiarów. No ale jak widać dzieci mogą sobie fikać. Tym, które planują poród naturalny życzę aby Wasze dzieciaczki zdecydowały się w odpowiednim momencie i ułożyły się tak, jak powinny :)
 
HA mój synek przekręcił sie dopiero między 36 a 37 tyg. ciązy,:szok: gdzie juz byłam pewna, ze czeka mnie CC, ale juz jest główką do dołu co potwierdziło dzisiejsze USG:-), także Mamuśki wszystko jest możliwe:)))):tak:
 
Dziewczyny może mi podpowiecie na ostatnim usg moja gin mi powiedziała że mała ma ułozenie miednicowe,2tyg. wczesniej leżałam w szpitalu ułozenie miała podłużne główkowe czyli w ciagu tych dwóch tyg. zmienila swoje połozenie jest dość duża w 30tyg. ważyła 1700g ruchy czuje w lewym dolnym rogu brzucha najmocniej ,jaka jest szansa że się jeszcze przekręci?? czy wogóle jest??
 
Dziewczyny może mi podpowiecie na ostatnim usg moja gin mi powiedziała że mała ma ułozenie miednicowe,2tyg. wczesniej leżałam w szpitalu ułozenie miała podłużne główkowe czyli w ciagu tych dwóch tyg. zmienila swoje połozenie jest dość duża w 30tyg. ważyła 1700g ruchy czuje w lewym dolnym rogu brzucha najmocniej ,jaka jest szansa że się jeszcze przekręci?? czy wogóle jest??


Mamuśki pisały, że ich maluchy poprzekręcały się w 36-37 tyg, więc jest szansa. Też na to liczę, bo moja nadal miednicowe a jestem w 36 ;-) Nie chcę CC ;-)
 
reklama
Dziewczyny w ten poniedziałek (32t3d) miałam USG , lekarz niczego nie skomentował ale sama zauwazyłam, że główka mojego brzdąca jest jeszcze "u góry" ...Mały jest dosyć spory 2050 g i się zastanawiam czy uda mu się jeszcze obrócić ?
Do dnia dzisiejszego dalej czuje Jego nóżki "na dole" a czas leci...
 
Do góry